کد خبر: 771200 A

در پلی‌اکریل اصفهان چه خبر است؛

عضو شورای اسلامی کارخانه پلی‌اکریل اصفهان از فعالیت همه کارگران این کارخانه خبر داد اما بخش‌های اکریلیک همچنان در انتظار تامین مواد اولیه هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سال گذشته، شرکت پلی‌اکریل اصفهان (قطب نساجی کشور) به دلیل رکود تولید، چند ماهی کارگران را به مرخصی اجباری فرستاد و تا تیرماه سال گذشته، تمامی خطوط تولید این کارخانه‌ی بزرگ معلق بودند.

امسال اما به نظر می‌رسد ورق تا اندازه‌ای برگشته است؛ علیرضا خرمی (عضو شورای اسلامی کار پلی‌اکریل اصفهان) در رابطه با آخرین وضعیت این قطب نساجی کشور می‌گوید: در حال حاضر همه کارگران این کارخانه – حدود 1400 نفر- به سر کار بازگشته‌اند و بخش پلی‌استر این کارخانه با تمام ظرفیت فعال است.

وی ادامه می‌دهد: بخش‌های اکریلیک همچنان منتظر مواد اولیه هستند و به همین دلیل در حال حاضر در وضعیت «غیرفعال» به سر می‌برند؛ البته همه کارگران در کارخانه حضور دارند؛ از کارگران اکریلیک در صورت نیاز در بخش‌های دیگر شرکت استفاده می‌شود.

او تاکید می‌کند: در ماه‌های گذشته هیچ تعدیلی در پلی‌اکریل نداشته‌ایم و همه کارگران مشغول به کار هستند.

خرمی افزود: کمبود مواد اولیه به خاطر شرایط اقتصادی و کمبود نقدینگی، همچنان پلی‌اکریل را درگیر کرده است و امیدواریم با تدبیر مسئولان، مواد اولیه مورد نیاز برای راه‌اندازی بخش‌های اکریلیک هرچه سریع‌تر فراهم شود و پلی‌اکریل اصفهان بتواند با ظرفیت کامل فعالیت کند.

کارگران شرکت پلی اکریل اصفهان بازگشت به کار کارگران پلی‌اکریل اصفهان بخش اکریلیک پلی‌اکریل اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر