کد خبر: 769214 A

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کارِ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر کشور از ۸ خرداد ماه جاری لغایت ۳۱ تیرماه امسال خبر داد.

به گزارش ایلنا، «رحیم سرهنگی» با اعلام این خبر، اظهارکرد: به استناد نتایج حاصل از تحقیقات سازمان جهانی توسعه کارآفرینی(GDEI) ، همبستگی بالایی بین کارآفرینی با اهداف کلی رفاه انسانی، نظیر افزایش رشد اقتصادی، کاهش نابرابری درآمدی، بهبود کیفیت محیط زیست و ثبات در جامعه وجود دارد. در واقع پویایی اقتصاد، حاصل فعالیت‌های کارآفرینی مبتنی بر تشخیص فرصت‌ها است، رویکرد جشنواره سیزدهم نیز بر مبنای شناسایی و معرفی بنگاه‌های کارآفرین پُر رشدیست که با تکیه بر نوآوری و پذیرش مخاطرهِ فعالیت‌های نوآورانه خود، قادر به نفوذ آگاهانه در بازارها، ایجاد رقابت در میان بنگاه‌ها و بهبود عملکرد کلی اقتصاد هستند، از این رو شایسته است این الگوهای موفق به عنوان نیروی صلح و برابری و رفاه فراگیر انسانی به جامعه معرفی و مورد تقدیر قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: کارآفرینان برتر علاوه بر معرفی به جامعه و تقدیر از آنها، می‌توانند در «کانون کارآفرینی استان» نیز عضو شده و به عنوان اتاق فکر کارآفرینی استان ایفای نقش کرده و علاوه بر ارائه پیشنهادات و طرح‌ها در راستای ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی در استان، به بهبود فضای کسب  و کار کمک کنند.

سرهنگی تصریح کرد: همچنین عضویت آنها در «باشگاه کارآفرینان برتر کشور» از دیگر دستاوردهای انتخاب در این جشنواره است.

وی ادامه داد: تمامی کارآفرینان از  ۸ خرداد ماه لغایت ۳۱ تیرماه سال جاری می‌توانند با مراجعه به وبگاه با نشانی www.karafarinanebartar.ir و تکمیل فرایند ثبت نام در این رقابت شرکت کنند.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار، تاکید کرد: کارآفرینان همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و یا معاونت اشتغال و کارآفرینی به نشانی تهران، خیابان آزادی، بین خوش و بهبودی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طبقه هفتم، دفتر توسعه کارآفرینی کدپستی ۱۴۵۷۹۹۴۸۶۱ ، شماره تلفن ۶۴۴۹۲۷۵۱ و ۶۴۴۹۲۶۶۵، دورنگار ۶۶۵۸۰۱۲۷ و رایانامه به نشانی  karafarini@mcls.gov.ir  مراجعه کنند.

ثبت نام سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر