کد خبر: 769120 A

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در جدیدترین توییت خود با بیان اینکه چرا عده‌ای به دروغ حرف‌هایی می‌زنند که دل بازنشستگان عزیز را خالی می‌کند؟ افزود: این افراد، زمانی که با سوءمدیریتها و فسادها، صدها میلیارد زیان به اموال بازنشستگان وارد شد، کجا بودند؟

به گزارش ایلنا؛ سیدمیعاد صالحی (مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری) در حاشیه برنامه زنده «مسافر ماه» که از شبکه دو سیما پخش شد، در اینستاگرام خود نوشت: پس از آنکه اعلام کردیم قصد خروج از بنگاهداری زیان‌ده و ورود به سرمایه‌گذاری در حوزه‌های با ارزش افزوده بالا و پر سود را داریم، عده‌ای اینطور وانمود کردند که انگار ما خدای ناکرده قصد چوب حراج زدن به اموال و سرمایه‌های بازنشستگان را داریم.

وی افزود: چرا عده‌ای به دروغ حرف‌هایی می‌زنند که دل بازنشستگان عزیز را خالی می‌کند؟ چرا حرف‌ها و مواضع را به صورت وارونه منعکس می‌کنند؟ و البته چرا بعضی‌ها به یکباره نگران اموال بازنشستگان شده‌اند؟

مدیرعامل صندوق بازنشستگی با بیان اینکه این افراد، زمانی که با سوءمدیریت‌ها و فسادها، صدها میلیارد زیان به اموال بازنشستگان وارد شد کجا بودند؟ در پایان گفت: آیا احتمالا بین قطع دست مدیران فاسد از صندوق بازنشستگی که چند صدمیلیارد تومان فساد آنها را تاکنون شناسایی کرده‌ایم و فعالیت‌های اخیر برخی که خود را بدون هیچ استنادی، نماینده بازنشستگان می‌دانند ارتباطی وجود ندارد؟

خروج از بنگاه داری مدیر عامل صندوق کشوری برنامه مسافر ماه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر