کد خبر: 765174 A

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی:

رضوانی‌فر گفت: فارغ از اینکه شستا به دلیل عدم دریافت بودجه دولتی مشمول ورود و حسابرسی دیوان محاسبات میشود یا نه، در اقدامی داوطلبانه با همکاری و تعامل سازنده با دیوان محاسبات ضمن ارسال اطلاعات همه شرکت‌ها به دیوان محاسبات، برای نخستین بار دیوان محاسبات در حال استقرار در پاره‌ای از شرکت‌های شستا است.

به گزارش ایلنا، محمد رضوانی‌فر (مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی) با اشاره به اینکه با استقرار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آبان ماه ۱۳۹۷ و به تبع آن مسئولیت اینجانب در جایگاه مدیرعامل جدید شستا، از همان ابتدا "شفافیت" و ارائه اطلاعات به هنگام و قابل اتکا به عنوان یک برنامه اساسی در دستور کار قرار گرفته است، اظهار داشت: بر همین اساس در همان روزهای اول لیست کلیه اعضای هیات مدیره منتشر و نیز صورت‌های مالی شستا در همان روزهای نخستین در سامانه کدال بارگذاری شد. 

رضوانی‌فر در ادامه عنوان کرد: فارغ از اینکه شستا به دلیل عدم دریافت بودجه دولتی مشمول ورود و حسابرسی دیوان محاسبات می‌شود یا نه، در اقدامی داوطلبانه با همکاری و تعامل سازنده با دیوان محاسبات ضمن ارسال اطلاعات همه شرکت‌ها به دیوان محاسبات، برای نخستین بار دیوان محاسبات در حال استقرار در پارهای از شرکت‌های شستا است. 

مدیرعامل شستا با اشاره به اینکه موضوع تحقیق و تفحص از شستا در مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است، اظهار داشت: تمام مواردی که هم اکنون در موضوع تحقیق و تفحص مورد توجه است مربوط به پرونده‌های سنواتی دوره‌های گذشته مدیریت در وزارتخانه و شستا می‌باشد. 

رضوانی‌فر با استقبال از پیگیری مجلس عنوان کرد: زمینه شکل‌گیری کلیه پرونده‌های حقوقی و مدیرانی که مسبب بوجود آمدن هر پرونده بوده‌اند کاملا مشخص است بنابراین شفاف شدن و علنی شدن این پرونده‌ها کاملا مورد حمایت و درخواست اینجانب است چراکه معتقدم با ورود مجلس ظرفیت پیگیری موارد در سیستم قضایی کشور تقویت خواهد شد. 

مدیرعامل شستا در پایان، با تاکید بر اینکه همراهی نمایندگان سبب می‌شود ابعاد ضعف عملکرد گذشته شستا و دلایل آن کامل روشن شود، عنوان کرد: در دوره جدید مدیریت شستا حسب رهنمودها و حمایت‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شاهد بهبود معنادار شاخص عملکردی در تمام زمینه‌ها در مجموعه‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه خواهیم بود.

شفافیت دیوان محاسبات کشور محمد شریعتمداری-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شستا-شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی محمد رضوانی‌فر-مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر