کد خبر: 764839 A

به گفته بخشدار دلوار؛ حریق شب گذشته در بندر رستمی، خسارت جانی نداشته اما موجب سوختن کامل یک لنج تجاری و خسارت به لنج تجاری دیگر شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شب گذشته حادثه آتش‌سوزی در بندر رستمی بخش دلوار (واقع در شهرستان تنگستان، استان بوشهر) رخ داد که موجب خساراتی به برخی لنج‌های این بندر شد.

در همین رابطه، حسن درویشی (بخشدار دلوار) توضیح داد: این حادثه شب گذشته قبل از ساعت ۱۲ شب رخ داد و طی کمتر از یک‌ساعت، توسط نیروهای امداد و آتش‌نشانی مهار شد.

وی ادامه داد: در پی آتش‌سوزی، یک لنج به طور کامل سوخت و لنج دیگر دچار خساراتی شد که هنوز از میزان دقیق آن، اطلاعی در دست نیست. گفتنی است هر دو لنج، تجاری بوده‌اند.

رستمی درباره میزان خسارات وارده به بندر و یا دلیل بروز حادثه شب، اظهار داشت که تمام این موضوعات هنوز در دست بررسی هستند و هنوز نظر قطعی درباره آنها نمی‌توان داد. با این وجود، وی این احتمال را داد که در پی تعمیرات در داخل لنج‌ها و با توجه به حرارت بالای محیط داخل کابین، امکان بروز یک‌چنین اتفاقی وجود دارد. 

درویشی در پایان صحبت‌هایش، خاطرنشان ساخت که حادثه شب گذشته خسارت جانی در پی نداشته است.

استان بوشهر حسن درویشی-بخشدار دلوار بندر رستمی-بخش دلوار-شهرستان تنگستان-استان بوشهر آتش‌سوزی در بندر رستمی دلوار لنج‌های تجاری در استان بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر