کد خبر: 761779 A

رئیس اداره برنامه‌ریزی و اقتصاد فرمانداری بروجرد مطرح کرد؛

به دنبال متوقف شدن فعالیت کارخانه کاشی جم، رئیس اداره برنامه‌ریزی و اقتصاد فرمانداری بروجرد گفت: کارخانه کاشی بروجرد بعد از گذشت دو سال مجددا فعالیت تولیدی خود را از سر می‌گیرد.

به گزارش ایلنا، «احمد گودرزیان» در گفتگو با سایر رسانه‌ها در خصوص احیای کارخانه کاشی جم بروجرد گفته است: فاز یک فعالیت تولیدی این کارخانه خرداد ماه سال جاری بعد از دو سال با ۷۰ کارگر از سرگرفته می‌شود.

وی در ادامه افزود: این واحد تولیدکننده انواع کاشی و سرامیک در شهرستان بروجرد، فعالیت تولیدی خود را از سال ۸۵ با یک شرکت اسپانیایی آغاز کرده و در آن موقع حدود ۲۵۰ کارگر در ۴ شیفت کاری مشغول کار بودند.

گودرزیان با بیان اینکه همه بخش‌های این کارخانه بویژه کوره‌های آن درحال احیا هستند و تدابیر لازم برای رفع مشکلات آب، برق و گاز این واحد صنعتی صورت گرفته است، افزود: مدیرعامل جدید کارخانه کاشی جم هم معرفی شده است.

و به گفته وی، سیاست جدید فرمانداری بروجرد رفع مشکلات واحدهای صنعتی بزرگی است که در سال‌های اخیر در شهرستان دچار رکود و در نهایت تعطیلی شده‌اند.

رئیس اداره برنامه‌ریزی و اقتصاد فرمانداری بروجرد با بیان اینکه طرح احیای کارخانه سامان کاشی، نساجی بروجرد و چند واحد دیگری همانند خودروسازی را که منجر به بیکاری تعداد قابل توجهی از کارگران شده را در دست داریم در پایان گفت: در عین حال در شهرستان بروجرد پروژه‌های عمرانی نیمه کاره‌ای همانند هشت بهشت وجود دارد که علارغم صرف هزینه‌های مالی بسیار نیمه کاره رها شده‌اند. در تلاش هستیم تا مشکلات این واحدها برطرف و به زودی تکمیل و به بهره‌برداری برسند تا ضمن افزایش رونق تولید زمینه اشتغال و رونق اقتصادی بیشتر در این شهرستان فراهم شود.

کاشی جم احیاء می شود فرمانداری بروجرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر