کد خبر: 760938 A

شاکرمی مطرح کرد؛

معاون روابط کار و معین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با اشتغال حمایتی می‌توان در کنار سایر اقدامات سایر دستگاه‌ها به احیای اشتغال در حوزه کشاورزی برای رسیدن به درآمد کمک کرد.

به گزارش ایلنا، حاتم شاکرمی (معاون روابط کار و معین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) و منصوری (معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) از مناطق سیل‌زده معمولان و روستای سیل‌زده دمرود از توابع شهرستان پلدختر  بازدید کردند.

حاتم شاکرمی در طی این بازدید با بیان اینکه در اشتغال حمایتی می‌توان هم اشتغال موقت برای بیکاران ایجاد کرد و هم بخشی از اراضی کشاورزی که آسیب جدی دیده را احیا کرد، اظهار داشت: با اشتغال حمایتی می‌توان در کنار سایر اقدامات سایر دستگاه‌ها به احیای اشتغال در حوزه کشاورزی برای رسیدن به درآمد کمک کرد.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و اجتماعی ادامه داد: دولت مصمم به احیای جاده خرم آباد به پل دختر است چون این جاده نقش محوری در اقتصاد مردم دارد.

شاکرمی تصریح کرد: براساس توافق انجام شده افرادی که در مناطق آسیب دیده از سیل، بیمه اجباری دارند خارج از تشریفات اداری بیمه بیکاری دریافت می‌کنند؛ حتی افرادی  که یک روز بیمه دارند تا شش ماه می‌توانند از بیمه بیکاری استفاده کنند.

وزارت تعاون ،‌ کار و رفاه اجتماعی شاکرمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر