کد خبر: 760294 A

زمان ارائه مدارک افراد معرفی شده مرحله اول ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی جهت بررسی اعلام شد.

به گزارش ایلنا، معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

افراد معرفی شده مرحله اول ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز شنبه مورخ ۲۱/۲/۹۸ تا حداکثر روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۳۰ فرصت دارند.

براساس این اطلاعیه این دسته از داوطلبان با به همراه داشتن مدارک ذیل به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مرکز استان مربوطه مراجعه کرده و پس از تحویل آنها، رسید دریافت نمایند.

این مدارک شامل موارد ذیل است:

۱-    ۶ قطعه عکس4x3 که در سال جاری گرفته شده باشد.

۲-    اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن.

۳-    اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن.

۴-    اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن.

۵-    اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن برای آقایان.

۶-    اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای معلولین.

۷-    اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران ۲۵ درصد.

۸-    اصل مدرک و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه ۵درصد.

مراجع ذیصلاح تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:

•    معاونت نیروی انسانی هر یک از رده‌های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

•    معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

•    معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۹-    ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی‌ربط، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون برآنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه وکمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند.

بر اساس این اطلاعیه، عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

لازم به ذکر است: این مرحله صرفاً جهت بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آن‌ها بوده و داوطلبان واجد شرایط (براساس دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور)که مدارک آنها توسط دستگاه مربوطه تایید می‌گردد، جهت شرکت در مصاحبه استخدامی، متعاقبا ً معرفی خواهند شد.

خاطرنشان می‌شود: داوطلبان در صورت هر گونه سوال یا کسب اطلاعات بیشتر، با ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مربوطه تماس حاصل نمایند.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر