کد خبر: 759066 A

جلسه اعضای هیئت اجرایی خانه‌های کارگر و کانون بازنشستگان استان‌های گیلان و آذربایجان شرقی برگزار شد.

 به گزارش ایلنا، حسن ایزدی (دبیر خانه کارگر استان گیلان) با اشاره به اینکه در استان گیلان چهارصد و بیست هزار بیمه شده  تامین اجتماعی وجود دارد، اظهار داشت: در حال حاضر تعداد بازنشستگان و مستنمری‌بگیران تامین اجتماعی استان گیلان به یکصد و بیست و هشت هزار نفر رسیده است.

غلامرضا خوالگر (رئیس کانون شوراهای اسلامی کار استان گیلان) نیز انسجام و وحدت و همدلی را راز موفقیت جامعه کارگری عنوان کرد و افزود‌: اگر این دیدارها و تعاملات مداوم باشد قطعا نتایج و خروجی های مثبت در پی خواهد داشت .

در این جلسه همچنین کریم صادق زاده تبریزی (دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان شرقی) ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران خود در استان گیلان اظهار داشت‌: یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین کارهای انجام گرفته در خانه کارگر آذربایجان شرقی سازماندهی و ساماندهی برنامه‌ها و اهداف و فعالیت و بخش‌های و کمیته‌های خانه کارگر جهت ارائه خدمات بهینه و پاسخگویی به ارباب رجوع و کارگران استان بوده و در کنار آن به تقویت کمیته‌های امور اعضا و آموزش، ساماندهی واحد امور اعضا و آموزش جهت سهولت در امر عضوگیری اقدام شد که در نتیجه آن با یکصد و پنج هزار عضو، رتبه نخست تعداد اعضا را در بین خانه‌هایی کارگر کشور در عضوگیری از آن خود کرده است .

صادق‌زاده برنامه‌ریزی برای ارایه خدمات رفاهی، درمانی، فرهنگی، آموزشی و حقوقی و تفریحی برای اعضای خانه کارگر با عقد قرار داد با مراکز مختلف را از دیگر اقدامات خانه کارگر آذربایجان شرقی برشمرد و گفت: امکان عضو یت غیرحضوری کارگران در خانه کارگر تبریز فراهم شده است.

به گفته وی، با توجه به افزایش تقاضاها برای نام‌نویسی در تشکیلات خانه کارگر، از این پس کارگران و اعضای خانواده‌های کارگری که متقاضی عضویت در این تشکل صنفی هستند، می‌توانند در هر نقطه از کشور از طریق اینترنت و غیرحضوری برای عضویت خود اقدام نمایند. همچنین متقاضیان می‌توانند در صورت نداشتن امکانات اینترنتی مدارک خود را با پست پیشتاز به خانه کارگر ارسال کنند.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص امکانات درمانی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی افزود: دو بیمارستان در حال فعالیت تامین اجتماعی داریم و مجوز ساخت یک بیمارستان جدید نیز با پانصد میلیارد تومان اعتبار را برای ارائه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی دریافت نمودیم که در مجلس هم تصویب شده است.

photo_2019-05-04_22-19-49

جلسه هیات اجرایی خانه‌های کارگروکانون بازنشستگان استانهای گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر