کد خبر: 757398 A

دبیرکل خانه کارگر:

دبیرکل خانه کارگر گفت: از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌خواهم که این مطالبه را هم از دولت پیگیر کند و هم از سازمان تامین اجتماعی بخواهند که بعد از مصوب شدن آن را به موقع پرداخت کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر، رییس فراکسیون کارگری، عضو کمیسیون اجتماعی، نماینده مردم تهران ، ری ، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس در سیزدهمین جشنواره نشان خدمت و قانون کار که در سالن ۱۷ شهریور وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شد با گرامی داشتن یاد مرحوم نوربخش رئیس فقید سازمان تامین اجتماعی گفت: اگر چه مرگ حق است اما آنچه باقی می‌ماند خاطرات و اقدامات انسان‌های شریف و خوب است.

وی ادامه داد: نکته‌ای که برای جمع حاضر در این سالن مشترک است، بحث عدم تعیین مستمری و یا افزایش مستمری بازنشستگان است. امسال اتفاق بدی که افتاده این است که هیات وزیران تاکنون تصمیمی پیرامون مبلغ و افزایش مستمری‌ها نگرفته است.

دبیرکل خانه کارگر در پایان خطاب به محمد شریعتمداری گفت: من از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌خواهم که این مطالبه را هم از دولت پیگیر کند و هم از سازمان تامین اجتماعی بخواهند که بعد از مصوب شدن آن را به موقع پرداخت کنند.

محجوب دبیر‌کل خانه کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر