کد خبر: 757342 A

محجوب در همایش جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی مطرح کرد؛

دبیرکل خانه کارگر گفت: ما همه را به شرکت در راهپیمایی روز کارگر در خانه کارگر دعوت می‌کنیم و یاد می‌کنیم از کسانی که در نقطه مظلومیت دولت‌ها و حکومت‌های فعلی واقع شده‌اند.

به گزاری خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب (دبیرکل خانه کارگر و نماینده مجلس شورای اسلامی) در جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی که در محل فرهنگسرای شفق برگزار شد، اظهار داشت: صحبت کردن درباره این جشنواره که سال‌هاست از آثار و کار کسانی که کار و تلاش هنری‌شان را به جامعه عرضه می‌کنند، وظیفه ما است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب به درستی فرمودند که کارگران وفادارترین قشر جامعه هستند. هر کسی در این ایام قدمی برای این قشر جامعه برداشت، کارگران خوشحال می‌شوند.  

این فعال کارگری با بیان اینکه جنس هنر، جنس گوهر است، گفت: کسانی که فعال هنری هستند، از این جنس هستند.

وی افزود: ما همه را به شرکت در راهپیمایی روز کارگر در خانه کارگر دعوت می‌کنیم و یاد می‌کنیم از کسانی که در نقطه مظلومیت دولت‌ها و حکومت‌های فعلی واقع شده‌اند.

این فعال کارگری تصریح کرد: امپریالیسم سمبل امپراطوری است و امریکا شمشیر جباریتش را به سمت کارگران گرفته است. اکنون سیل مردم خوزستان را آواره کرده و آنان مردمی هستند با خون خود نهال انقلاب را آبیاری کردند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ما همراهی خود را با کارگران اعلام می‌کنیم و همیشه تلاش کردیم بگوییم اگر زورگویی بخواهد به حریم نیروی توانای ما تجاوز کند، همه از او هستیم و پشتیبانی خواهیم کرد.

علیرضا محجوب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر