کد خبر: 753345 A

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیامی فرارسیدن ولادت منجی عالم بشریت، مهدی موعود و هفته سربازان گمنام را به شیعیان و آزادی خواهان جهان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام صادر شده از سوی محمدحسن زدا به این شرح است:

شعبان ماه منسوب به پیامبراعظم(ص) و ماه دعا و ذکر، توجه و عبادت و استغفار است. ماهی که خوان رحمت الهی گسترده است تا اهل دعا، ره‌ توشه‌ای بایسته برای خویش فراهم کنند و آینه تجلی نور خدا شوند.

نیمه شعبان عید مبارک ونقطه عطف اعیاد شعبانیه و پیام آور ظهور حضرت مهر و دوستی است.

این روز یادمانی از تمام نیکی‌هاست و روزگارانی را به خاطر می آورد که جهان بشری از آلام و رنج های طولانی که از ظلم و بی عدالتی برخاسته است، رهایی خواهد یافت.

حضرت مهدی صاحب الزمان (عج)، روشنایی بخش دلهای منتظر و نجات دهنده مظلومان از جور ستمگران، با ظهور خود، سرود فتح و پیروزی را در سراسر گیتی به گوش جهانیان خواهد رساند.

همچنین نامگذاری این ایام به عنوان هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) تداوم حرکت امنیت و ابزاری برای رسیدن آرامش است و امنیت و آرامش کنونی میهن عزیز اسلامی مرهون تلاش های شبانه روزی و خستگی ناپذیر این دلاور مردان است.

سربازان گمنامی که با عشق به میهن اسلامی و ایمان به دستاورهای نظام جمهوری اسلامی در راستی حفظ امنیت این مرز و بوم مجاهدت می کنند.

امید است توفیق آن را داشته باشیم تا زمان ظهور آن حضرت، در برپایی جهانی سراسر عدل و عدالت و معنوتی خود نقشی داشته باشیم.

ولادت سراسر نور و پاکی، حضرت مهدی موعود (عج) را به شما همکاران گرامی ام در سازمان تامین اجتماعی تبریک عرض نموده و برایتان سربلندی و توفیق و عزت روز افزون مسالت دارم.

محمد حسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی جشن نیمه شعبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر