کد خبر: 753339 A

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان با اشاره به «مطالبات به حق» رانندگان حمل و نقل جاده‌‌ای، از توزیع ۷۰۰۰ حلقه لاستیک بین رانندگان استان سمنان، خبر داد.

به گزارش ایلنا، «احسان منصور کیایی» گفت: در چند ماه گذشته و در پی مطالبات به حق رانندگان حمل و نقل جاده‌ای اقدامات گسترده‌ای برای رفع مشکلات این عزیزان صورت گرفته است. از آنجایی که تهیه اقلام مصرفی ناوگان از جمله لاستیک یکی از دغدغه‌های مهم رانندگان حمل و نقل جاده‌ای بوده، به منظور رفع مشکل رانندگان برنامه‌ریزی لازم برای تهیه و توزیع لاستیک مورد نیاز انجام شده و رانندگان حمل و نقل عمومی برون شهری می‌توانند با مراجعه به صنوف خود و یا ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در شهرستان‌های فاقد صنف، جهت دریافت لاستیک ثبت نام کنند که در صورت دارا بودن کارکرد مناسب، حواله دریافت لاستیک برای آنها صادر می‌شود.

وی در ادامه افزود: براساس توافقات صورت‌گرفته بین سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و وزارت صنعت معدن و تجارت، از تیر ماه ۹۷ مراحل اجرایی توزیع لاستیک بین رانندگان استان آغاز و تاکنون  ۷۰۰۰ حلقه لاستیک بین رانندگان باری و مسافری استان توزیع شده است.

منصورکیایی در ادامه با اشاره به فعالیت بیش از ۳۵۰۰ دستگاه ناوگان سنگین حمل و نقل جاده‌ای در بخش کالا و مسافر استان افزود: امیدواریم با افزایش واختصاص سهمیه لاستیک شاهد توزیع سریعتر لاستیک به ناوگان حمل و نقل جاده‌ای در مرحله دوم به ویژه لاستیک سایز ۲۴*۱۲ باشیم.

توزیع لاستیک میان رانندگان حمل و نقل جاده‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر