کد خبر: 749698 A

رییس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید:

رییس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید تاکید کرد: صندوق کارآفرینی امید باید توسعه مناطق سیل‌‌زده را برعهده بگیرد تا بتوانیم مسئولیت اجتماعی را که در قبال آنها و اشتغال آسیب‌دیدگان داریم عهده‌‌دار باشیم

به گزارش ایلنا، علی ربیعی در نشست مشترک مدیران ستادی و استانی صندوق کارآفرینی امید ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد این صندوق گفت: در سال جدید صندوق کارآفرینی امید باید از یک موسسه اعتباری به سمت یک صندوق توسعه‌ای اشتغال سوق پیدا کند، لازمه توسعه افزایش دانش، پژوهش و آشنایی با تجارب بین‌المللی است.

وی با بیان اینکه صندوق باید توسعه مناطق سیل‌‌زده را برعهده بگیرد تا بتوانیم مسئولیت اجتماعی را که در قبال آنها و اشتغال آسیب‌دیدگان داریم عهده‌‌دار باشیم، اظهار داشت: این دوره اقتصادی، دوره اقتصاد روانشناسی اجتماعی است و جامعه اقتصادی ما باید تغییر پارادایم خود را از توسعه کلاسیک به سمت توسعه رشد فراگیر سوق دهد.

رییس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید ادامه داد: این سیل خسارات و نگرانی‌هایی را داشت اما منشا خیر و برکات هم بوده و امیدوارم سیل مهربانی نیز در جامعه و صندوق جاری شود.

ربیعی افزود: صندوق مهربانی باشیم، مهربانی به معنای نادیده گرفتن شیوه‌ها و روش‌ها نیست، به معنای سهل‌‌گیری در کار نیست، بلکه به معنای همراهی وهمفکری و حس خوب دادن به مراجعه‌‌کنندگان از سوی صندوق است.

صندوق کارآفرینی امید علی ربیعی-رییس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر