کد خبر: 749683 A

جهاندیده در دیدار با معاون سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان اقدامات سپاه پاسداران به ویژه در سیستان و بلوچستان درخصوص فقرزدایی و محرومیت‌‌زدایی را ستودنی دانست.

به گزارش ایلنا، مهرداد جهاندیده در دیدار با سرهنگ عوضعلی فقیری، معاون هماهنگ‌‌کننده سپاه سلمان این استان گفت: اقدام اخیر رییس‌‌جمهور افراطی و کاسب مسلک آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناشی از استیصال و درماندگی سردمداران این کشور است.

وی افزود: آمریکا با اقدام نسنجیده و نابخردانه اخیر خود علیه نهاد مردمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نه تنها انزجار منطقه‌ای و بین‌‌المللی را نسبت به خود بیشتر کرد، بلکه باعث افزایش اتحاد و همبستگی ویژه و ممتازی نسبت به سپاه در درون کشور، کشورهای همسایه و سایر کشورهای خارجی شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه مردم، پایه بودن، خصیصه اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شمار می‌رود و یکی از علل عزت و اقتدار این نهاد مردمی محسوب می‌‌شود، اظهار داشت: مجموعه مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان، همواره و به طور پیوسته ارتباط خود را بنا بر باور و اعتقاد قلبی خود با مجموعه ارکان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان دارند و خواهند داشت.

جهاندیده اقدامات سپاه پاسداران به ویژه در سیستان و بلوچستان درخصوص فقرزدایی و محرومیت‌‌زدایی را ستودنی دانست و تصریح کرد: از نزدیک همواره شاهد تلاش‌های نیروهای مخلص و مقتدر سپاه در کنار دستگاه‌های اجرایی در پیشبرد اهداف توسعه‌ای استان هستیم که این نشان از ظرفیت بالقوه این نهاد مردمی دارد.

وی ادامه داد: دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در سیستان و بلوچستان ضمن اعلام همبستگی بیشتر با نیروهای جان بر کف سپاه، آمادگی خود را برای گام برداشتن در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دوشادوش همه خدمتگزاران به این نظام اسلامی اعلام می‌‌‌دارد.

مهرداد جهاندیده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر