کد خبر: 748395 A

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان خبر داد؛

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر با حضور در استان لرستان و در بازدید از روستاهای پلدختر از واریز یک ماه مستمری اضافه برای مستمری‌بگیران صندوق در مناطق سیل‌زده خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا واعظ‌مهدوی (مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر) با حضور در استان لرستان و در بازدید از روستاهای پلدختر از واریز یک ماه مستمری اضافه برای مستمری‌بگیران صندوق در مناطق سیل‌زده خبر داد.

محمدرضا واعظ مهدوی با تشکیل ستاد بحران در صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر که متشکل از نمایندگان واحدهای مختلف بود روز یکشنبه عازم مناطق سیل‌زده استان لرستان شد.

ستاد بحران با هدف احقاق حقوق اعضای صندوق در مناطق سیل‌زده و پیگیری اجرای ماده ۸ قانون بیمه روستاییان (پرداخت حق بیمه اعضای صندوق در مناطق سیل‌زده توسط خود دولت)، فعالیت‌های جهادی در مناطق سیل‌زده و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی ستاد مدیریت بحران کشور توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صندوق بیمه روستایی تشکیل شده است.

واعظ‌مهدوی در سفر به استان لرستان با بازدید از مناطق سیل‌زده، از کارگزاری‌های آسیب‌دیده نیز دیدن کرد و با اقدامات لازم دستور پشتیبانی از آنها را داد.

قدرت‌اله مرادیان (مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر استان لرستان) نیز از توزیع ۵ هزار پرس غذای گرم ظرف یک روز در بین سیل‌زدگان منطقه خبر داد که قرار است ادامه داشته باشد و گفت: علاوه بر توزیع غذای گرم صندوق بیمه روستاییان، کشاورزان و عشایر در بسته‌های مخصوص اقلام ضروری مردم همچون غذای خشک و لوازم بهداشتی برای سیل‌زدگان تهیه و به آنها اهدا کرده است.

پلدختر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ستاد مدیریت بحران کشور صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر محمدرضا واعظ‌مهدوی-مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان سیل لرستان قدرت‌اله مدیریان-مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر