کد خبر: 745867 A

محمدحسن زدا خبر داد:

سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: برای تسهیل خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان و کارگاه‌های تحت پوشش این سازمان در استان‌های سیل‌زده دستورات لازم به مدیران واحدهای بیمه‌ای و درمانی صادر شده است.

به گزارش ایلنا، محمدحسن زدا برای مصدومان این حوادث طلب شفای عاجل کرد و اظهار داشت: ارائه خدمات درمانی به مصدومان با استفاده از تمام امکانات و ظرفیت مراکز درمانی انجام می‌شود.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی افزود: کارگاه‌های تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی که فعالیت آنها در اثر سیل متوقف شده است نیز از حمایت‌های این سازمان از جمله برقراری مقرری بیمه بیکاری برای کارگران، برخوردار می شوند.

وی ضمن اظهار همدردی و تسلیت به بازماندگان افراد فوت شده براثر سیل، ادامه داد: در صورتی که افراد فوت شده در این سوانح از بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی باشند، مستمری بازماندگان واجد شرایط آنها در اسرع وقت برقرار می‌شود.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی در پایان بر لزوم ارایه تمامی تعهدات قانونی این سازمان به آسیب دیدگان حوادث اخیر تاکید کرد و گفت: سرعت و کیفیت خدمت‌رسانی به این عزیزان را مهمترین وظیفه خود می‌دانیم و به‌عنوان یک سازمان خدمت رسان در شرایط سخت کنار تولیدکنندگان و کارفرمایان و همچنین جامعه شریف و زحمت‌کش کارگری هستیم.

سازمان تامین اجتماعی محمدحسن زدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر