کد خبر: 740682 A

اعضای تعاونی مسکن شرکت واحد اعلام کردند؛

اعضای تعاونی مسکن شرکت واحد اتوبوسرانی در اعتراض به تخلفات هیات مدیره تعاونی مسکن شرکت واحد در مقابل معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه قضاییه تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عده‌ای از اعضای تعاونی مسکن شرکت واحد اتوبوسرانی در مقابل معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه قضاییه (خیابان ولیعصر روبروی جامی) تجمع برپا کردند.

به گفته حاضران؛ بعد از ۵ سال پیگیری‌هایی که بابت مشکلات مربوط به پروژه‌های سپیدار ۲ و ۳ و سهیل داشته‌اند، توانستند رایی از وزارت تعاون بابت متخلف بودن اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن شرکت واحد دریافت کنند.

به گفته آنها؛ هیات مدیره ۹ سال است کاری برای این پروژه‌ها و مطالبات کارگران انجام نداده است. از همین رو و با توجه به رای وزارت تعاون، قرار شده بود خود کارگران رتق و فتق امور تعاونی را برعهده بگیرند. با این حال، طی حدودا ۱۰ روز اخیر، و درحالیکه از زمان حق اعتراض هیات مدیره تعاونی گذشته و قرار بود مجمعی برای رسیدگی به امورات تعاونی متشکل از کارگران شکل بگیرد، هیات مدیره فعلی توانسته‌اند توقف اجرای رای را بگیرند.

اعضای تعاونی مسکن شرکت واحد در پایان گفتند که پرونده تعاونی در دادگاه معطل مانده و میلیارد‌ها تومان پول در آن تعاونی بلاتکلیف است. آنها خواستار این هستند که قوه قضاییه رسیدگی فوری به درخواست‌هایشان کند.

پروژه‌های سپیدار 2 و 3 تعاونی مسکن کارکنان شرکت واحد پروژه سهیل هیات مدیره تعاونی مسکن شرکت واحد اتوبوسرانی پیمان سنندجی-رییس هیات مدیره تعاونی مسکن شرکت واحد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر