کد خبر: 740408 A

وزیر کار در جلسه شورای هماهنگی مدیران لرستان:

وزیر تعاون، کار و ر فاه اجتماعی با تاکید بر اینکه هیچ چیز نباید از مردم پنهان بماند، گفت: موضوع شفافیت در تمام امور قلب مبارزه با فساد در سطوح مختلف اداری است.

به گزارش ایلنا، محمد شریعتمداری (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) امروز جمعه ۲۴ اسفند در هفدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران لرستان که در محل اداره کل بهزیستی استان برگزار شد، اظهارداشت: بی‌توجهی به موضوع سلامت اداری و فساد سم مهلکی در اداره کشور است و این مهم در هر سطحی که قرار داشته باشد نوعی خیانت محسوب می‌شود وهیچ کسی نباید از فساد چشم‌پوشی کند.

وی با تاکید بر اینکه هر مدیری باید با فساد اداری در هر میزان و درجه‌ای با جدیت برخورد کند، افزود: نباید چهره نظام اداری کشور بخاطر نیازهای شخصی خدشه‌دار شود.

شریعتمداری بیان کرد: ارزیابی مدیران در این خصوص انجام می‌شود و چنانچه مدیری در این بخش بی‌تفاوت باشد عزل می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: باید همه چیز با مردم در میان گذاشته شود و هرگونه پرداختی که در هر دستگاهی انجام شد باید به صورت روشن و شفاف گفته شود.

وی ادامه داد: مدیران باید در خدمت رسانی و کار وقت شناس باشند چرا که مدیریت امروز کشور نیازمند مدیریتی همانند دوران جنگ تحمیلی است.

شریعتمداری تاکید کرد: افراد ناامید و بی‌انگیزه نمی‌توانند در شرایط امروز کشور گزینه مناسب مدیریتی باشند باید عرصه برای جوانان با انگیزه و امیدوار به آینده فراهم شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه استانداران در هر منطقه می‌توانند هماهنگی کاملی در امور مرتبط با زیرمجموعه‌های وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشته باشند گفت: استانداران از این نظر که از نزدیک با مسائل و مشکلات استان خود مواجه هستند بهتر می‌توانند اهداف مورد نظر را پیش ببرند.

وی  با اشاره به اینکه استان‌های لرستان، کرمانشاه و ایلام شباهت‌هایی با هم دارند، افزود: استانداران در این سه استان می‌توانند در حوزه مسائل اجتماعی مذاکرات منظمی داشته باشند و سیاست‌های منطقه‌ای مشترکی بر مبنای کارهای پژوهشی، تحقیقی و علمی را دنبال کنند.

گفتنی است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز گذشته به لرستان سفر کرده است و در این سفر ۲ روزه طرح‌های مختلف اشتغال‌زایی و رفاهی را بازدید، کلنگ‌زنی و یا افتتاح کرده است.

شفافیت فساد استان لرستان سلامت اداری محمد شریعتمداری-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر