کد خبر: 739836 A

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هرچه هم‌افزایی و هماهنگی بین دولت و مجلس افزایش پیدا کند، کاستی‌ها بیشتر مشخص می‌شوند. نتیجتا این خلاها را با همکاری یکدیگر می‌توانیم پر کنیم. نمایندگان ارتباط ملموس و نزدیکی با حوزه انتخابیه دارند و کاملا با مسائل حوزه خود آشنا هستند و قطعا هماهنگی و نشست‌های مشترک می‌تواند به حل دقیق و سریع مشکلات کمک کند.

به گزارش ایلنا، میرهادی قره سیدرومیانی (معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) پیرامون جلسه شب گذشته شورای هماهنگی معاونین امور مجلس وزارتخانه و ارگان‌ها که با حضور معاون امور مجلس ریاست جمهوری و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، گفت: این جلسات شورای هماهنگی به‌صورت مستمر برگزار می‌شود و به پیشنهاد ما جلسه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد و بسیار جلسه خوبی بود. این کار سنت حسنه‌ای شد تا جلسات بعدی در سایر وزارتخانه‌ها برگزار شود و این حرکت به افزایش شناخت از وزارتخانه نیز منجر می‌شود.

وی اظهار داشت: در این جلسه مباحث مختلفی در حوزه هماهنگی بیشتر بین دولت و مجلس مطرح شد و جلسه بسیار مفیدی در راستای هم‌افزایی بین دستگاه‌ها بود.

قره سید رومیانی مطرح کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیروز با اینکه جلسه شورایعالی کار درحال برگزاری بود، در این جلسه حضور پیدا کرد و ضمن خوش‌آمدگویی به ذکر نکاتی در رابطه با مجلس شورای اسلامی پرداخت.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: اینگونه جلسات هم‌افزایی و هماهنگی نیاز امروز همه ارگان‌ها و سازمان‌هاست و هرچه تعداد این جلسات بیشتر باشد، طبعا هماهنگی‌ها بیشتر خواهد شد.

وی گفت: مقام عالی وزارت همواره تاکید بر تعامل و هم‌افزایی با مجلس شورای اسلامی دارد. هم‌اکنون نیز ارتباط بسیار خوبی بین وزارتخانه و مجلس برقرار است. ما به غیر از جلسات مستمر و منظم با نمایندگان، حضور مدیران و مسئولان وزارتخانه و سازمان‌های تابعه را به صورت مرتب در کمیسیون‌ها و فراکسیون‌ها داریم.

وی افزود: هم‌افزایی حداکثری و افزایش تعاملات با مجلس شورای اسلامی نیز همیشه مورد تاکید رئیس جمهور محترم بوده است.

قره سید رومیانی عنوان کرد: هرچه هم‌افزایی و هماهنگی بین دولت و مجلس افزایش پیدا کند، کاستی‌ها بیشتر مشخص می‌شوند. نتیجتا این خلاها را با همکاری یکدیگر می‌توانیم پر کنیم. نمایندگان ارتباط ملموس و نزدیکی با حوزه انتخابیه دارند و کاملا با مسائل حوزه خود آشنا هستند و قطعا هماهنگی و نشست‌های مشترک می‌تواند به حل دقیق و سریع مشکلات کمک کند.

دولت مجلس شورای اسلامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی محمد شریعتمداری-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی میرهادی قره سید رومیانی-معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر