کد خبر: 739225 A

نائب رئیس هیات مدیره شرکت پویش پژوهان، اخبار منتشر شده در خصوص اعتراض کارگران این واحد صنعتی را در فضای مجازی تکذیب کرد.

پس از انتشار اخباری مبنی بر تجمع کارگران شرکت شرکت پویش پژوهان در فضای مجازی، «علی تعبدی» نائب رئیس هیات مدیره این شرکت در گفتگو با خبرنگار ایلنا، این خبر را تکذیب کرد.

وی پیرامون خبر معوقات مزدی کارگران این واحد صنعتی گفت: پرداخت مطالبات مزدی کارگران این واحد صنعتی تقریبا به‌روز انجام می‌شود و کارگران معوقات مزدی ندارند.

نائب رئیس هیات مدیره شرکت پویش پژوهان با تاکید بر اینکه هیچ تجمعی از سوی نیروی کار این شرکت صورت نگرفته، افزود: در حال حاضر حدود ۴۰۰ کارگر در گروه صنعتی پویش پژوهان مشغول کارند که روز گذشته حقوق بهمن ماه آنها به همراه عیدی و سبد کالا پرداخت شد.

طبق اظهارات وی، گروه صنعتی پویش پژوهان که در حال حاضر مسئولیت نگهداری و تعمیرات اساسی ۹۰ دستگاه  لکوموتیو و ترنست مدل GM را برعهده دارد، از سال ۸۴ فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون بدون هیچ وقفه و مشکلی به فعالیت خود ادامه داده است.

وی با بیان اینکه با تمام مشکلات اقتصادی پیش آمده برای این کارخانه، این شرکت تمام تلاش و توان خود را برای توسعه و گسترش فعالیت خود و حتی جذب بیشتر نیروی کار انجام داده است، افزود: انتشار اخبار کذب اینچنینی از سوی برخی افراد در فضای مجازی و رسانه‌های غیررسمی تبعات اجتماعی دارد.

او در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص پرداخت سنوات کارگران این شرکت گفت: حق سنوات کارگران این واحد  همزمان با پایان خدمت؛ محاسبه و پرداخت می‌شود.

کارگران شرکت پویش پژوهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر