کد خبر: 737206 A

در مراسم تجلیل از ماموران برگزیده قطارهای شرکت رجا مطرح شد؛

مراسم تجلیل از ماموران برگزیده قطارهای شرکت رجا با حضور علیرضا محجوب، کارکنان، رئیس هیات مدیره، مدیرعامل و مدیران رجا در سالن اجتماعات وزارت کار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب (نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس) در مراسم تجلیل از ماموران برگزیده قطارهای شرکت رجا، با تبریک و تقدیر از مهمانداران و کارکنان شرکت حمل و نقل ریلی رجا، از  تلاش برای پیشرفت روزافزون رجا تقدیر کرد و گفت: این مراسم به پاس زحمات کارکنانی برگزار می‌شود که شغل آنها به عنوان خدمتگزار دارای ویژگی‌ها و لطایف خاصی است.

او با بیان اینکه جمع حاضر به نمایندگی از سایر کارگران و ماموران قطارهای شرکت رجا حاضر شده‌اند و این امر قابل تقدیر است، افزود: مامورانی که در جلسه امروز حاضر نیستند و از آنها تقدیر نشد، به این معنا نیست که آنها قابل تقدیر نیستند بلکه آنها نیز قابل تقدیر هستند و وظیفه مدیران رجاست که همه آنها را خوب ببینند و از آنها تقدیر به عمل آورند.

وی با اشاره به این مطلب که همه باید برای حفظ مجموعه فعالیت خود همیت داشته باشند، افزود: حمیت به معنای همگرایی و همراهی است و در این میان باید همه تمام همراهی و همگرایی خود را برای حفظ مجموعه رجا بکار گیریم.

دبیرکل خانه کار جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه با تحریم‌های اقتصادی همه واحدهای تولیدی و خدمت‌رسان در تهدید انواع مشکلات قرار گرفته‌اند، تاکید کرد: امروز شاهد هستیم بسیاری از فرصت‌های شغلی به راحتی  آب خوردن از بین می‌رود و تعداد واحدها با فشارهای اقتصادی و مالی کاسته می‌شود اما با همت و همگرایی بین کارکنان یک مجموعه می‌توان آن واحد و اشتغال کارکنان آن را حفظ کرد.

به گفته وی، فرد شاغلی که با ۳۵ سال سن شغل خود را از دست می‌دهد، دیگر برایش فرصت شغلی فراهم نیست و به خفت و ذلت می‌افتد. پس باید سعی کنید با همت خود مجموعه کاری خود را حفظ کنید چراکه مهمترین رسالت شما خدمت به مردم و حفظ محل کارتان است.

این نماینده مجلس اظهار داشت: مجموعه افرادی که به عنوان مهماندار و ماموران قطار و...  مشغول خدمتگزاری در مجموعه رجا هستند، اگر تامین باشند گرانی‌ها و کسری‌های زندگی خود را حین خدمت‌رسانی فراموش می‌کنند و بر خدمات خود می‌افزایند.

محجوب با اشاره به تلاش هیات مدیره رجا برای حفظ این مجموعه و اشتغال کارکنان آن گفت: منتفی شدن خروج واگن‌های فرسوده از شبکه ریلی که می‌توانست ضربه مالی جدی به شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی مسافربری رجا وارد کند، نتیجه تلاش شبانه‌روزی اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت رجا است.

او گفت: اگر اعضای هیات مدیره و مدیرعامل رجا خطر نیستی را احساس نمی‌کردند و آن را دنبال و پیگیری نمی‌کردند، رجا از هم می‌پاشید و زمینه بیکاری شما فراهم می‌شد.

دبیرکل خانه کارگر افزود: جدا از این موضوع پرداخت بخشی از مطالبات شما نتیجه پیگیری‌های اعضای هیات مدیره و مدیرعامل است که این موضوع جای تقدیر بسیار دارد.

در این مراسم که با حضور خانواده‌های مأموران برگزیده و مشتریان وفادار رجا برگزار شده بود، از شماری از مأموران قطار در رده‌های مأمور فنی، مهماندار، سرمهماندار، رئیس قطار، ترنست ران و مأمور خدمات تقدیر شد.

علیرضا محجوب شرکت رجا مراسم تجلیل از ماموران برگزیده قطارهای شرکت رجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر