کد خبر: 736795 A

با امضای یک تفاهم‌نامه؛

استاندار خوزستان اعلام کرد: با بودجه تخصیصی استانداری، همه کشاورزان، روستاییان و عشایر خرمشهر، تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می‌گیرند.

به گزارش ایلنا، غلامرضا شریعتی (استاندار خوزستان)، در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری استانداری خوزستان و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعلام کرد: با بودجه تخصیصی استانداری، همه کشاورزان، روستاییان و عشایر خرمشهر، تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می‌گیرند.

شریعتی ابتدای این مراسم با اشاره به سوابق آشنایی خود با محمدرضا واعظ‌ مهدوی (مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر) گفت: وقتی واعظ‌ مهدوی، معاون وزیر بهداشت بود، بنده هم در خدمتش بودم و امروز هم همین‌گونه است.

استاندار خوزستان با اشاره به فعالیت‌های گسترده‌ای که چند ماه اخیر برای افزایش پوشش بیمه مشمولان صندوق انجام شده، اشاره کرد و ادامه داد: در سفر وزیر کار به خوزستان هم شاهد بودم  شریعتمداری و واعظ‌مهدوی در تماس هستند و وزیر هم پیگیر وضعیت بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر است.

شریعتی گفت: از اعتبارات استان مبلغی را برای کمک به گسترش بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان کل استان تخصیص دادیم.

او اضافه کرد: امام‌خمینی(ره) فرمودند خوزستان دین خود به انقلاب را ادا کرده و به اعتقاد من، خرمشهر سهم بیشتری از این ادای دین را داشته، بنابراین تصمیم گرفتیم همه ۳۵۰۰ خانوار مشمول را تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار دهیم.

استان خوزستان خرمشهر امام خمینی (ره) صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر محمد شریعتمداری-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی محمدرضا واعظ‌مهدوی-مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان غلامرضا شریعتی-استاندار خوزستان روستاییان و عشایر خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر