کد خبر: 736221 A

تجمع کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در مقابل مجلس؛

کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در اعتراض به عدم افزایش امتیازات آنها به میزان ۵۰ درصد براساس مندرجات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز عده زیادی از کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در اعتراض به عدم افزایش امتیازات آنها به میزان ۵۰ درصد براساس مندرجات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

تجمع جهاد

به گفته معترضان؛ تبعیض در پرداخت حقوق‌ها موجبات رنج فراوانی را برای کارکنان این وزارتخانه که مسئولیت خطیر و انقلابی تامین غذای ملت را بر عهده دارند، فراهم آورده است.

تجمع جهاد

آنها می‌گویند که بی‌حاصل بودن دو سال پیگیری و نامه‌نگاری با مقامات کشور باعث شده که عده‌ای به نمایندگی از بیش از ۴۰ هزار نفر کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در سرتاسر کشور خود را به مقابل مجلس برسانند تا در روزهای پایانی سال ناخشنودی خود را از بی‌توجهی به مطالبه قانونی‌شان ابراز دارند. 

تجمع جهاد

گفتنی است عباس پاپی‌زاده بالنگان (نماینده حوزه انتخابیه دزفول و عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی) در میان تجمع‌کنندگان حاضر شده و ضمن شنیدن مطالبات آنها، به ایراد سخنانی پرداخت. وی به معترضان اعلام داشت که پیگیر مطالبات آنها خواهد بود و در همین رابطه، با مقامات مربوطه در دولت جلسات گفتگویی خواهد داشت. 

تجمع جهادتجمع جهاد تجمع جهادتجمع جهاد

تجمع جهاد

آنها در ادامه، تجمع دیگری را در مقابل سازمان برنامه و بودجه برگزار کردند.

گفتنی است کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در اعتراض به بی‌توجهی روسای سازمان برنامه و بودجه به مطالبات‌شان در این سازمان را گل گرفتند.

27

28

29

سازمان برنامه و بودجه کارکنان وزارت جهاد کشاورزی تجمع در مقابل مجلس امنیت غذایی کشور فصل 10 قانون مدیریت خدمات کشوری ناهماهنگی در نظام پرداخت‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر