کد خبر: 735855 A

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت اختتامیه دومین المپیاد ورزشی بانوان کارگر در اصفهان پیامی را ارائه و در آن از بانوان ورزشکار قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، متن  پیام " محمد شریعتمداری " به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز ایران اسلامی ما، جامعه ای پویا، پیشرو، کمال گرا و جامعه فرهیخته ای است که با عزت، ایثار، دور اندیشی و فهم بالا، در صدد است تا با بهره گیری از سرمایه های اجتماعی خود، با نشاط مضاعف و امید روز افزون مسیر توسعه را به نحو مطلوب و با امید به خلق فردایی بهتر طی نماید.

بی شک، ورزش به مثابه پدیده اجتماعی، در تقویت سرمایه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و انسانی به نحو شایسته‌ای مورد اهمیت قرار گرفته و به عنوان راهبردی موثر بر روی مهارت های زندگی و ارتقاء کیفیت زندگی اثر گذار است که این مهم قاعدتا در گرو تقویت کارکردهای مثبت آن میسر شده، منجر به تربیت نیروی انسانی سالم، تقویت سرمایه های اجتماعی، ارتقاء سطح مشارکت پذیری و کمک به بهبود دورنمای نشاط جمعی خواهد شد. طبیعتا بهره گیری و کاریست هوشمندانه این مهم به ویژه در تلطیف محیط خشک، حساس و پر استرس کار و تلاش در چارچوب نظامات "کسب رزق حلال" بیش از پیش ضروری و بایسته است.

بنابراین انتظار به حق آن است که با توجه به آثار و برکات ارزشمند امر ورزش در ارتقاء و تعالی انسانی که زیربنا و مبداء همه پیشرفت هاست نهادها و سازمانهای متولی امر، مخصوصا شرکای اجتماعی ما کما فی السابق و بیش از پیش نسبت به توسعه زیر ساخت‌ها و فراهم سازی امکانات در خور شان سربازان اقتصاد مقاومتی ما را یاری رساند.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در راستای سیاست دولت تدبیر و امید و حسب تکالیف قانونی خود، متولی و - نهادینه سازی ورزش‌های همگانی در جامعه محترم کار و تلاش و در بین طیف‌های مختلف مخاطبان خود از طریق اجرای برنامه‌های متنوع به ویژه از - برگزاری المپیادهای ورزشی است و این برنامه‌ای که شما عزیزان، خواهران و فرزندان من در آن شرف حضور دارید در همین راستا تمهید و تدبیر شده است که لازم می دانم به طور ویژه از حضور افتخار آفرین شما بانوان ورزشکار که عزت جامعه کار و تولید هستید صمیمانه قدردانی نمایم و از اینکه در این رقابت‌ها و در این المپیاد ضمن پایبندی به شئونات اسلامی و ملی، توان، استعداد و همت والای خودتان را بیش از پیش به تصویر می کشید تجلیل نمایم.

همچنین جا دارد از دست اندرکاران امر، همکاران محترم در معاونت فرهنگی و اجتماعی، فدراسیون ورزش‌های کارگری و سایر همکاران که این فرصت ارزشمند را برای شما عزیزانم فراهم ساخته اند، سپاسگذاری نمایم. امیدوارم این بهانه رقابت را به قاعده رفاقت در آورده، شاهد شادابی، طراوت، موفقیت‌های بیش از پیش شما بانوان محترم جامعه با عزت کار و تولید کشور در تمام عرصه ها و میادین باشیم.

مایل بودم از نزدیک شاهد برنامه های مختلف شما فرزندانم باشم اما به دلیل کثرت مشغله  عذر عدم حضور اینجانب را حتما خواهید پذیرفت. در پایان از درگاه خداوند منان، برای تک تک شما عزیزانم سلامتی روز افزون مسالت دارم.

اختتامیه المپیاد ورزشی بانوان کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر