کد خبر: 734943 A

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌و‌گو با ایلنا؛

ذوالقدر گفت: نمایندگان در کمیسیون تلفیق مصوب کردند دولت اعتبارات تخصیص یافته برای تأمین کالاهای اساسی را به خرید دارو و تجهیزات پزشکی اختصاص دهد. برای کالاهای مورد نیاز هم قرار شد اعتبارات از طریق کارت شارژها و کالابرگ‌های اعتباری در اختیار مردم قرار گیرند.

سیده فاطمه ذوالقدر (نماینده حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس) در گفتگو با خبرنگار  ایلنا، درباره جلسه امروز کمیسیون تلفیق گفت: جلسه امروز درخصوص نحوه تخصیص ۱۴ میلیارد دلار ارز به کالاهای اساسی بود.

وی ادامه داد: در این جلسه، اعضای کمیسیون تلفیق نحوه هزینه‌کرد اعتبار تخصیص یافته برای تامین کالاهای اساسی توسط دولت را مشخص کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: نمایندگان در کمیسیون تلفیق مصوب کردند دولت اعتبارات تخصیص یافته برای تأمین کالاهای اساسی را به خرید دارو و تجهیزات پزشکی اختصاص دهد.

وی گفت: برای کالاهای مورد نیاز هم قرار شد اعتبارات از طریق کارت شارژها و کالابرگ‌های اعتباری در اختیار مردم قرار گیرند.

ذوالقدر در پایان، عنوان داشت: بحث بعدی که در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و مصوب هم شد؛ تعیین تکلیف هزینه کرد چهارده میلیارد دلار درآمدهای نفتی بود که برای تامین کالاهای اساسی مردم در نظر گرفته شده بود.

کالابرگ درآمدهای نفتی تامین کالاهای اساسی کمیسیون تلفیق بودجه 98 سیده فاطمه ذوالقدر-نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر