کد خبر: 730825 A

رئیس اتحادیه کارگران صنعت خودروسازی:

منتخبان شورای اسلامی کار شرکت ایران خودرو دیزل معرفی شدند. رئیس اتحادیه کارگران صنعت خودروسازی هم پیام تبریکی منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، پس از برگزاری انتخابات اسامی اعضای شورای اسلامی کار شرکت ایران خودرو دیزل اعلام شد.

منتخبان به ترتیب آرای ماخوذه به این شرح است:

۱-علیرضا فتحی

2- سیده طاهره شریفی

۳-جواد آذری

۴-رامین مرتضایی

۵-امیر هاشمی

۶-حیدرعلی نادعلی

۷-الهه تبریزی مهر

۸-مهرداد نیکفر

در پی اعلام این اسامی "مجتبی حاجی زاده" رئیس اتحادیه کارگرانی صنعت خودروسازی پیام تبریکی منتشر کرد که متن آن به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند»

اتحادیه کارگران صنعت خودروسازی ایران ضمن تقدیر و تشکراز کارگران شریف و زحمتکش شرکت ایران خودرودیزل که با حضور حداکثری پرسنل آن مجموعه در پای صندوق های رأی در مورخ ۲۹/۱۱/۹۷، برادران و خواهران خود را انتخاب نموده‌اند و گامی اساسی در تکمیل زنجیره حقوق کارگری خود برداشتند، از تمامی دست‌اندرکاران برگزارکنندگان انتخابات اعم از هیات‌های اجرایی، نظارت، بازرسی، کاندیداهای محترم که با اخلاق مداری و حفظ اصول حرفه‌ای و رعایت ارزش‌های اخلاقی با حضور در صحنه و رقابت سالم و طرح مباحث و خواسته‌های اساسی کارگران، زمینه حضور حماسی پرسنل آن مجموعه را فراهم ساختند صمیمانه قدردانی و تشکر نموده و لازم است پرسنل آن شرکت همواره در تدوین برنامه های راهبردی، سیاست گذاری‌ها و اقدامات عملیاتی اعضاء منتخب شورای اسلامی کار کارگران آن شرکت آنها را تنها  نگذاشته و مستمر یار و یاور آنها باشند.

منتخبین شورای اسلامی کار شرکت ایران خودرو دیزل باید خود را مسئول در برابر رأی کارگران که هر رأی، برگ اعتمادی به آنها است بدانند و با جدیت و پشتکار به حل مسائل کارگری و کارفرمایی با رعایت اصول قانونی و اخلاقی گام‌های اساسی در جهت رفع مشکلات کارگران زحمتکش آن مجموعه بردارنند.

بی‌شک شوراهای اسلامی کار کارگران تشکل صنفی تأثیرگذار، هم برای کارگران و هم برای کارفرمایان است که نماد رشد و توسعه هر مجموعه صنعتی است که با مشارکت کارگران شریف و زحمتکش و کارفرمایان مجموعه‌های صنعتی می‌توان شرکت و کارخانه‌ای توسعه یافته داشت که در شرایط فعلی تشکیل شورای اسلامی کار کارگران می‌بایست در کلیه شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز در اولویت کاری کارفرمایان و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار بگیرد.

جا دارد به اعضاء انتخاب شده شورای اسلامی کار کارگران شرکت ایران خودرو دیزل که در فرآیندی سالم به عنوان عصاره بزرگترین تشکل صنفی انتخاب شده‌اند تبریک عرض نموده و برای تمامی اعضاء انتخاب شده آرزوی توفیق روزافزون در پیشبرد اهداف عالیه کارگران شریف و آن شرکت را از خداوند منان خواستاریم .

شورای اسلامی کار ایران خودرو دیزل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر