کد خبر: 730576 A

سیدمهدی فرشادان:

عضو کمیسون تلفیق بودجه معتقد است که با توجه به با زیانی که تورم به کارگران وارد کرده، اختصاص 14 میلیارد دلار برای واردات کالاهای اساسی کافی نیست.

به گزارش ایلنا، "سیدمهدی فرشادان" معتقد است که باتوجه به با زیانی که تورم به کارگران وارد کرده، اختصاص 14 میلیارد دلار برای واردات کالاهای اساسی کافی نیست.

وی به خانه ملت گفته است که وقتی اجناس ارزان، خارج از مسیر تورم و با قیمت واقعی به دست خانواده‌های آسیب پذیر و قشر ضعیف جامعه برسد، تا حدودی از فشار بر این خانواده ها کاسته می‌شود.

فرشادان افزود: تنها کار حمایتی بودجه سال 98 ارائه بسته حمایتی نیست، بیان داشت:  از سوی دیگر 8 هزار و 400 میلیارد تومان برای فقر زدایی افرادی که تحت پوشش دستگاه های حمایتی از جمله کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی قرار دارند، اختصاص یافته است.

وی البته تاکید کرده است: مایحتاج زندگی مردم در قالب بسته‌های حمایتی تامین نمی‌شود. اعتقاد دارم که باید تغییراتی در اعداد و ارقام حقوق‌های سال آینده اتفاق بیفتد. باید تلاش کنیم تا کمترین فشار به اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه وارد شود، قطعا مجلس برای این موضوع گامی برمی‌دارد.

سید مهدی فرشادان تخصیص ارز برای واردات کالاهای اساسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر