کد خبر: 730328 A

عبدالله بهرامی:

مدیرعامل اتحادیه تعاونی تولیدکنندگان فرش دستباف ایران در نامه‌ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از همراهی و حمایت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برای واگذاری کارگزاری تخصصی تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، عبدالله بهرامی (مدیرعامل اتحادیه تعاونی تولیدکنندگان فرش دستباف ایران) در نامه‌ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از همراهی و حمایت محمدرضا واعظ‌مهدوی (مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر) و مدیر استان تهران برای واگذاری کارگزاری تخصصی بیمه اجتماعی قالی‌بافان تشکر و قدردانی کرد.

بعد از امکان عضویت قالی‌بافان و فعالان حوزه تولیدکنندگان فرش دست‌باف به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، صندوق جهت رفاه و تسهیل بیمه گذاری، یک کارگزاری استانی به اتحادیه سراسری تعاونی‌های تولیدکنندگان فرش دستباف ایران واگذار کرد.

با این اقدام از این به بعد فعالان و تولیدکنندگان فرش دست‌باف می‌توانند از طریق اتحادیه خود برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اقدام کنند و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

بیمه قالیبافان صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر محمد شریعتمداری-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی محمدرضا واعظ‌مهدوی-مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستایی عبدالله بهرامی-مدیرعامل اتحادیه تعاونی تولیدکنندگان فرش دستباف ا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر