کد خبر: 729669 A

در اعتراض کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج مطرح شد؛

تعدادی از کارکنان بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج اعتراض خود را به وضعیت بلاتکلیف این بیمارستان، طی تجمعی در حیاط این مرکز درمانی نشان دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حدود دویست نفر از کارکنان بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج اعتراض خود را به وضعیت بلاتکلیف این بیمارستان، طی تجمعی در حیاط این مرکز درمانی نشان دادند.

قاسم طاهری (نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج) پیرامون تجمع امروز به ایلنا، گفت: تعدادی از کارکنان در حمایت از سرمایه‌گذار خیّری که اقدام به خرید بیمارستان کرده، تجمع امروز را برگزار کردند.

وی افزود: این تجمع از ساعت ۱۰ الی ۱۲ امروز برگزار شد. گفتنی است برای جلوگیری از هرگونه حاشیه، تصمیم گرفتیم این تجمع را نه بیرون از محوطه بیمارستان، بلکه در حیاط آن برپا کنیم.

نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج در پایان، اظهار داشت: متاسفانه مطالبات ما هم‌چنان باقی است. کارکنان این بیمارستان که تعدادشان نزدیک به ۵۰۰ نفر است بین ۸ الی یازده ماه معوقه مزدی دارند و تاکنون تنها حدود ۴ ماه پایه مزدی را دریافت کرده‌اند. اکنون در این شرایط بسیار سخت معیشتی که بسیاری از کارگران و کارمندان در دستگاه‌ها و شرکت‌های مختلف عیدی و پاداش‌شان را در آستانه سال نو دریافت کرده‌اند، ما هیچ‌کدام از آنها را دریافت نداشته‌ایم. حال در این وضعیت راه‌اندازی و احیای بیمارستان کورسوی امیدی است برای ما، اما این امر با موانع بسیار زیادی مواجه شده است چراکه سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز همکاری‌ای در راستای تحقق این مهم نمی‌کند.   

در ادامه، نامه‌ کارکنان بیمارستان که به عزیزالله شهبازی (استاندار استان البرز) در راستای پیگیری مطالباتشان نوشته شده، می‌آید.

قاسم طاهری

سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج قاسم طاهری-نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی کرج معوقات مزدی کارکنان بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج استانداری استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر