کد خبر: 728498 A

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آذربایجان شرقی:

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آذربایجان شرقی گفت: مردان و زنان متولد ۱۳۴۷ با لحاظ روز و ماه تولد تا پایان اسفندماه امسال فرصت نام نویسی و عضویت در صندوق دارند.

به گزارش ایلنا، محمد نظری (مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر استان آذربایجان شرقی)  در گفتگوی رادیویی با شبکه استانی سهند عنوان کرد: مردان و زنان متولد ۱۳۴۷ با لحاظ روز و ماه تولد تا پایان اسفندماه امسال فرصت نام‌نویسی و عضویت در صندوق را دارند.

وی با بیان اینکه کلیه زنان و مردان روستایی، عشایری و ساکنان شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت در بازه سنی ۱۸تا۵۰ سال مجاز به عضویت در صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر هستند، گفت: بر اساس قانون از افراد بالای ۵۰ سال سن، ثبت‌نام به عمل نمی‌آید.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر استان آذربایجان شرقی افزود: بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گام بلند دولت در ایجاد بستر آرامش و اطمینان خاطر اقشار مولد و تلاشگر روستایی و عشایری از طریق ارائه خدمات بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت می‌باشد.

صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر محمد نظری-مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آذربایجان شر شبکه استانی سهند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر