کد خبر: 728410 A

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری:

اردیبهشت ماه سال آینده، بزرگترین رویداد ورزشی بازنشستگان کشوری در شش رشته ورزشی در ۳۱ استان کشور برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام از تاریخ ۲۷ بهمن لغایت ۲۹ اسفند ماه سال به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کنند.

به گزارش ایلنا، جمشید تقی‌زاده (مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری) گفت: توجه به ورزش همگانی بازنشستگان نقش مهمی در کاهش فقر حرکتی و افزایش شادی و نشاط  بازنشستگان فرهیخته است که انجام آن موجب افزایش سلامتی و کاهش هزینه‌های درمانی خواهد شد.

تقی‌زاده، افزود: صندوق بازنشستگی کشوری برای اشاعه فرهنگ سلامت و نشاط و در ادامه دو دوره برگزاری این رویداد ورزشی، ثبت نام سومین جشنواره را برای ذینفعان علاقه مند به ورزش از ۲۷ بهمن ماه جاری آغاز  می‌کند و علاقمندان به حضور در این دوره می‌توانند صرفا به صورت اینترنتی برای ثبت‌نام به نشانی cspf.ir مراجعه کنند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، اظهار داشت: این جشنواره ورزشی در ۳۱ مرکز استان کشور از اردیبهشت ۹۸ در ۶ رشته ورزشی شنا، تیراندازی، شطرنج، دو نیمه استقامت، تنیس روی میز و دارت در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود.

تقی‌زاده، برگزاری همایش‌های پیاده روی خانوادگی بازنشستگان، کوهنوردی، مسابقات دوچرخه سواری و آمادگی جسمانی و استفاده از ظرفیت کانون‌های بازنشستگی را از برنامه‌های فرهنگی اجتماعی صندوق برای سال ۹۸ دانست.

وی از بازنشستگان علاقمند به حضور در سومین جشنواره ورزشی دعوت کرد: از تاریخ ۲۷ بهمن ۹۷ لغایت ۲۹ اسفند ۹۷ به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه و با انتخاب رشته مورد نظر خود برای شرکت در مسابقات ورزشی استانی ثبت نام کنند.

ثبت نام مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری بزرگترین رویداد ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر