کد خبر: 726003 A

مدیرعامل صندوق بازنشستگی:

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: ششمین و آخرین نوبت پرداخت وام ضروری پنج میلیون تومانی مرحله اول اسفند ۹۷ پرداخت می‌شود.

به گزارش ایلنا، جمشید تقی‌‌زاده در همایش تکریم از بازنشستگان کشوری قیدار در استان زنجان که با حضور احمد بیگدلی، نماینده مردم خدابنده در مجلس و مسئولان استانی برگزار شد، گفت: نوبت پنجم وام ضروری برای ۳۳ هزار نفر از بازنشستگان ثبت‌‌نام‌‌کننده و واجد شرایط مرحله اول پرداخت شده و نوبت ششم و پایانی این مرحله اسفندماه پرداخت می‌‌شود.

به گفته وی، ۳۵ هزار نفر باقیمانده در این نوبت وام خود را دریافت خواهند کرد که به این ترتیب ۲۰۰ هزار نفر در مرحله اول وام دریافت کرده‌‌اند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی ادامه داد: در مرحله دوم پرداخت وام که ثبت‌‌نام اینترنتی آن از اول تا پایان بهمن ماه انجام می‌‌شود، ۲۰۰ هزار نفر باقیمانده وام خود را از فروردین تا شهریور ۹۸ در قالب نوبت‌‌بندی و براساس اولویت دریافت می‌‌کنند.

تقی‌‌زاده درباره بیمه درمان بازنشستگان اظهار داشت: ما علاوه بر پیگیری اجرای ماده ۸۵ قانون مدیریت خدمات کشوری، در قرارداد بیمه تکمیلی امسال حمایت ویژه از بیماران خاص و همچنین مُعسر در دستورکار قرار دارد.

وی افزود: تمام تلاش صندوق بازنشستگی اجرای عدالت اجتماعی در حوزه بازنشستگی است که از جمله آرمان‌های بلند امام راحل و انقلاب اسلامی است.

در جریان سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به استان زنجان همچنین کلنگ‌زنی خانه امید قیدار با حضور نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و تعدادی از بازنشستگان فرهیخته استان زنجان انجام شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در این مراسم تصریح کرد: خانه‌های امید بازنشستگان از جمله مراکز فرهنگی و اجتماعی است که ۴۳ مرکز ساخته و بهره‌برداری شده و ۹ مرکز دیگر نیز در حال ساخت بوده یا عملیات اجرایی آن به تازگی آغاز شده است.

تقی‌زاده اضافه کرد: توجه به نقش‌آفرینی بازنشستگان، ایجاد ارتباط اجتماعی موثر و دورهمی‌های بازنشستگی، سلامت روان و جسم، اشتغال‌زایی و نشاط و پویایی از جمله اهداف ساخت خانه‌های امید است.

صندوق بازنشستگی صندوق بازنشستگی کشوری جمشید تقی‌زاده جمشید تقی زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر