کد خبر: 725441 A

تشکل‌های کارگری استان قزوین طی اطلاعیه‌ای از کارگران این استان دعوت کرد در راهپیمایی بزرگ چهلمین سال اقتدار پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافته و همبستگی خود را با ملت ایران به جهانیان نشان دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تشکل‌های کارگری استان قزوین طی اطلاعیه‌ای از کارگران شاغل و بازنشسته این استان برای حضور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن چهلمین سال اقتدار پیروزی انقلاب، جمهوری اسلامی ایران دعوت کرد.

متن اطلاعیه تشکل‌های کارگری استان قزوین به شرح زیر است:

خاطره فراموش نشدنی دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ به رهبری حضرت امام خمینی(ره) برگ زرینی است در تاریخ انقلاب اسلامی ایران که کارگران همواره به یاد روزهای اول انقلاب بوده و همگان با امت اسلامی ایران برای تداوم انقلاب اسلامی به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای آماده فداکاری می باشد.

لذا در این راستا از کلیه کارگران شریف استان تقاضا می‌شود با هماهنگی نهادهای کارگری، جهت هرچه با شکوهتر برگزار کردن راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن همراه با خانواده‌های محترم در این پیاده‌روی مردمی حضور بهم رسانند و همه کارگران متحد و یکپارچه انزجار خود را از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب اعلام نمائیم.

فراخوان تشکل های کارگری قزوین راهپیمایی 22 بهمن 97
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر