کد خبر: 723407 A

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح مرکز رفاه کودک و خانواده در شهر یزد، گفت: وزارت رفاه به دنبال برون‌سپاری خدمات و استفاده از ظرفیت بخش غیردولتی است و در این راستا، استان یزد به خوبی عمل کرده است.

به گزارش ایلنا، میرهادی قره سید رومیانی (معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) در مراسم افتتاح مرکز رفاه کودک و خانواده در شهر یزد، گفت: گروه سنی زیر ۶ سال توسط سازمان بهزیستی هدایت می‌شود. 

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی تولیت و مدیریت مهدهای کودک را برعهده دارد و تنها مرجع صاحب اختیار و صادر کننده مجوز مهد کودک در کشور است.

سیدرومیانی اظهار داشت: وزارت رفاه به دنبال برون‌سپاری خدمات و استفاده از ظرفیت بخش غیردولتی است و در این راستا، استان یزد به خوبی عمل کرده است.

وی با اشاره به اهمیت نهاد خانه و خانواده در موازین اسلام، گفت: این مهم در علوم جدید نیز مورد تاکید قرار دارد چرا که آینده بشریت را رقم می‌زند.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: اگر تعالی و رشد در خانواده نبود ما به قله‌ها نمی‌رسیدیم لذا این امانت بین نسلی را باید مورد توجه قرار دهیم.

بخش خصوصی استان یزد سازمان بهزیستی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی میرهادی قره سید رومیانی-معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت مرکز رفاه کودک و خانواده در شهر یزد نهاد خانه و خانواده در اسلام برون‌سپاری خدمات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر