کد خبر: 720027 A

صبح امروز تعدادی از اعضای تعاونی مسکن ایثار کارکنان وزارت جهاد کشاورزی برای چندمین بار در پیگیری مطالبات قانونی خود به اداره کل تعاون استان تهران مراجعه کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز، شنبه (۶بهمن ماه) تعدادی از اعضای تعاونی مسکن ایثار کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در پیگیری مطالبات قانونی خود به اداره کل تعاون استان تهران مراجعه کردند.

یکی از اعضای این تعاونی در خصوص علت مراجعه خود به اداره کل تعاون استان تهران گفت: در اجتماع روز پنجم دی ماه مقابل ساختمان وزارت کار، مدیرکل تازه منصوب شده اداره کل تعاون استان تهران از ما اعضای معترض تعاونی مسکن ایثار کارکنان وزارت جهاد کشاورزی فرصت یک هفته‌ای خواست تا پیگیر وضعیت مشکلات‌مان باشد. در حال حاضر  که یک ماه از این  وعده می‌گذرد ولی همچنان هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

به گفته وی، برابر اسنادی که موجود است؛ هیات مدیره قبلی این تعاونی در زمان تصدی خود طبق قرارداد به تعهدات مالی خود عمل نکرده‌اند و در نتیجه مشکلاتی برای اعضا ایجاد شده است.

وی افزود: ما خواستار آن هستیم که با اجرای قانون، تعاونی مسکن جهاد کشاورزی بتواند با کارایی کامل در جهت عملکرد صحیح و قانونی اصلاح شود.

photo_۲۰۱۹-۰۱-۲۵_۲۳-۴۲-۱۷

 

اعضای تعاونی مسکن ایثار کارکنان وزارت جهاد کشاورزی اداره کل تعاون استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر