کد خبر: 718361 A

سازمان فنی و حرفه‌ای اعلام کرد:

ثبت‌نام اینترنتی هشتمین مرحله آزمون‌های سنجش مهارت در سال ۱۳۹۷ دوم بهمن ماه آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا، ثبت‌نام اینترنتی هشتمین مرحله آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، تفاهمنامه‌‌های صنایع دستی، فرش و... در سال ۱۳۹۷ از ساعت هشت صبح دوم بهمن ماه سال جاری آغاز می‌‌شود و تا ساعت ۲۴ نهم بهمن ماه ادامه می‌‌یابد.

هشتمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه‌های صنعت ساختمان، تفاهمنامه‌‌های (صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) سال ۱۳۹۷، نوزدهم بهمن ماه سال جاری برگزار می‌‌شود.

متقاضیان در بخش‌‌های صنعت ساختمان، تفاهم‌‌نامه های(صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) از دوم تا نهم بهمن ماه سال جاری با مراجعه به سایت http://advari.irantvto.ir می‌‌توانند پس از خرید کارت اعتباری در حرفه مورد نظر خود ثبت‌‌نام نمایند.

آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش‌‌های صنعت ساختمان، تفاهمنامه‌‌ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) باید پس از ثبت‌‌نام در آزمون از پانزدهم تا هفدهم بهمن ماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان‌‌ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده مراجعه کنند.

سازمان فنی و حرفه ای کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر