کد خبر: 718144 A

بیمارستان رحیمیان واقع در شهرک صنعتی البرز در استان قزوین که تنها بیمارستان این شهر محسوب ‌می‌شود و ۷۵ تخت بیمارستانی دارد، به دلیل آنچه از سوی رئیس بیمارستان «تعمیرات بیمارستان» عنوان شد، اعلام تعطیلی کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عیدعلی کریمی (دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین) از نگرانی اهالی البرز از تعطیلی موقت بیمارستان خیریه خبر داد. این درحالیست که بیمارستان رحیمیان در بنری اعلام کرده بود از امروز (۱ بهمن) ارائه خدمات به بیماران را متوقف کرده است. این تعطیلی موقت باعث نگرانی بازنشستگان تأمین اجتماعی و سایر بیمه‌شدگان بوده است.

این فعال کارگری می‌گوید: سازمان تامین اجتماعی در این شهر کارگرنشین، دو درمانگاه نیم‌بند دارد که یکی دو شیفت و دیگری شبانه‌روزی است. این بیمارستان که بیشترین مراجعینش را جامعه کارگری تشکیل می‌دهند، با دست‌کم ۶۰ پرسنل تنها بیمارستانی در شهر بود که بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی را ویزیت می‌کرد و دارای بیشترین تخت بیمارستانی برای بیماران است.

این درحالیست که ابوالفضل محمدزاده پیشتر، عدم وصول طلب حدود ۵ میلیاردی سازمان تامین اجتماعی را جزو مشکلات بیمارستان اعلام کرده بود.

بیمارستان رحیمیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر