کد خبر: 718016 A

در تماس با ایلنا مطرح شد؛

پرستاران می‌گویند: همه مسئولان موظفند کمیسیون تلفیق بودجه را نسبت به ضرورت اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری متوجه کنند.

جمعی از پرستاران در تماس با خبرنگار ایلنا، از ضرورت توجه به قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در کمیسیون تلفیق بودجه 98 خبر دادند.

این پرستاران می‌گویند: در شرایطی که هیچ ردیف خاصی در بودجه 98 برای اجرای تعرفه‌گذاری در نظر نگرفته‌اند،  ولی وعده می‌دهند که «حتماً» سال آینده این قانون بر زمین مانده اجرایی خواهد شد، این وظیفه کمیسیون تلفیق است که دولت را به در نظر گرفتن ردیف‌های اعتباری خاص مجاب کند.

پرستاران خطاب به مسئولان و همه‌ی کاربدستان افزودند: جناب آقای نمکی (سرپرست وزارت بهداشت)، جناب آقای عابدی (نماینده‌ی مجلس و عضو کمیسیون بهداشت و درمان)، جناب آقای دالوندی (رییس سازمان نظام پرستاری) و جناب شریفی مقدم (معاون سازمان نظام پرستاری)! این روزها که کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در حال تشکیل جلسه بوده و بحث و بررسی بودجه 98 را در دستور کار خود دارند، لطفا از آنها بپرسید از قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری که در روزهای گذشته با آب و تاب، از اجرا شدن آن در سال 98 یاد کردند، چه خبر!؟

پرستاران قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر