کد خبر: 716537 A

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور اعلام کرد؛

بیست و نهم دی ماه بیش از ۵۰ هزار و ۲۵۰ سرباز وظیفه در دومین مرحله آزمون ادواری سنجش مهارت کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در سال جاری شرکت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رضا باجولوند (معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت‌ سازمان فنی و حرفه‌ای) با اشاره به اینکه دومین مرحله آزمون سنجش مهارت کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در راستای اجرای تفاهم نامه منعقد شده با ستاد کل نیرو های مسلح، بیست و نهم دی ماه امسال به طور هماهنگ در سراسر کشور برگزار می‌شود، گفت: ۵۰ هزار و ۲۵۸ نفر در دومین مرحله آزمون ادواری کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در سال ۹۷ در ۹۴ استاندارد آموزشی ثبت نام کرده اند و تمهیدات لازم برای شرکت‌ این متقاضیان در آزمون فراهم شده است.

وی افزود: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده مراجعه کنند.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به تشکیل ستاد پاسخگویی آزمون سراسری سنجش مهارت گفت: درصورتی که متقاضیان با مشکلی مواجه شوند، می‌توانند با مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان محل خدمت خود تماس حاصل نمایند.

سرباز وظیفه سازمان فنی حرفه ای کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر