کد خبر: 716489 A

سومین دوره طرح ملی بازدید دانش آموزان از شعب تامین اجتماعی برگزار می‌شود

به گزارش ایلنا، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان و کارکنان سازمان تامین اجتماعی از آغاز اجرای طرح ملی سراسری بازدید دانش آموزان از شعب تامین اجتماعی( گردشگردی دانش آموزی) از بهمن ماه سال جاری در سراسر کشور خبر داد. 

"سید مجتبی موسوی" افزود: رونق گردشگری علمی آموزشی بین دانش آموزان کشور، فرهنگ سازی و ارتقاء سطح آگاهی عمومی نسل مولد و کارآفرین فردا از مفاهیم بیمه و تأمین اجتماعی، ترویج فرهنگ بیمه‌های اجتماعی و گسترش پوشش بیمه ای و ایجاد زمینه و بستر لازم برای ارتقاء پذیرش مسئولیت اجتماعی دانش آموزان به عنوان نسل مولد و کارآفرین فردای کشور از اهداف اجرای طرح گردشگری دانش آموزی است.

وی اظهار داشت: در اجرای سومین دوره طرح گردشگری دانش آموزی، ۳۰ هزار دانش آموز پایه های نهم، دهم و یازدهم در قالب ۹۰۰ بازدید (۶۰۰ گروه ۴۰ نفره و ۳۰۰ گروه ۲۰نفره)ضمن بازدید از شعب با قوانین و خدماتی که توسط سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان ارائه می شود، آشنا می‌شوند.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان و کارکنان سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی بیش از نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش دارد و ارتقاء آگاهی و اطلاعات بیمه شدگان درباره خدمات ارائه شده توسط این سازمان از جمله برنامه‌های معاونت فرهنگی در سال‌های اخیر است.

بازدید دانش آموزان از شعب تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر