کد خبر: 715426 A

محمدجواد عسکری:

مدیرعامل صندوق بازنشستگان فولاد بر اهتمام خود برای حل مشکلات درمانی بازنشستگان فولاد تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، "محمدجواد عسکری" در جریان بازدید از مجموعه درمانی شسبد در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: ما نمی‌گوئیم که به صورت ۱۰۰ درصد همه مشکلات درمانی بازنشستگان را برطرف کرده‌ایم اما همه عزم و توان خود را برای حل این مشکلات به کار گرفته‌ایم.

عسکری تصریح کرد: بازنشستگان فولاد کسانی هستند که در سخت ترین شرایط کاری بیش از ۳۰ سال از عمر خود را در معادن و صنایع معدنی خدمت کرده‌اند و اکنون برخی از آنان با بیماری و مشکلات جسمانی روبرو هستند. بنابراین وظیفه ماست که تلاش کنیم تا این عزیزان دغدغه‌ای برای مسایل درمانی خود نداشته باشند.

وی در خصوص بازدید خود از مجموعه شسبد نیزعنوان کرد: همکاران ما در مجموعه شسبد برای خدمت به بازنشستگان تلاش می‌کنند و از طرف دیگر باید در نظر گرفت سن بازنشستگان ما نیز در حال افزایش است. ما تلاش می‌کنیم که امکانات و تجهیزات پزشکی مجموعه شسبد را به‌روزتر کرده تا بتوانیم خدمات بهتری به بازنشستگان ارائه دهیم.

عسکری تاکید کرد: ما از همان روز اول مبنای کار خود را، راستگویی و صداقت با بازنشستگان عزیز قرار دادیم. خوشبختانه ارتباط ما با بازنشستگان خیلی بهتر از قبل شده و ما به هم نزدیک‌تر شده‌ایم و امیدواریم عزیزان بازنشسته نیز از ما رضایت خاطر داشته باشند.

محمد جواد عسکری صندوق بازنشستگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر