کد خبر: 713539 A

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای این فراکسیون جلسات جداگانه‌ای با وزیر اطلاعات و اسماعیل بخشی کارگر کارخانه نیشکر هفت تپه در مورد ادعاهای وی برگزار کردند.

به گزارش ایلنا، «فاطمه سعیدی» در جمع خبرنگاران به جلسه صبح امروز هیات رییسه فراکسیون امید با وزیر اطلاعات و مدیرکل اطلاعات استان خوزستان اشاره کرد و افزود: در این جلسه سه موضوع روابط با اروپا، مسائل اقتصادی و ادعای اسماعیل بخشی در مورد شکنجه وی در زمان بازداشت توسط وزارت اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: وزیر اطلاعات در این جلسه توضیحاتی در رابطه با ارتباط با اروپا و مسائل اقتصادی و همچنین ادعای آقای بخشی به نمایندگان ارائه کرد و در ادامه نیز مدیرکل اطلاعات استان خوزستان مستنداتی را ارائه داد.

سعیدی اضافه کرد: اعضای فراکسیون امید همچنین روز گذشته با بخشی و وکیل وی جلسه داشتند و سخنان وی را استماع کردند، پیگیری‌های ما درمورد ادعای وی ادامه دارد و نتیجه بررسی‌ها را بعد از بررسی قوه قضاییه و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درخصوص ادعای بخشی اعلام می‌کنیم.

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز روز گذشته جلسه ای با حضور وزیر اطلاعات و مدیران این وزارتخانه داشتند که آنان در این جلسه تاکید کردند که اسماعیل بخشی به هیچ وجه در دوران بازداشت این وزارتخانه شکنجه نشد.

اسماعیل بخشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر