کد خبر: 712013 A

وزیر کار در جشنواره خوشرویی مشهد؛

شریعتمداری با اشاره به این نکته که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بزرگترین نهاد اجتماعی در حاکمیت است و باید پیشتاز در فرهنگ انسانی مهربانی باشد، گفت: هدف اجرای سیاست‌های اجتماعی بالابردن سطح رفاه عمومی است و یکی از مهم‌ترین محورهای خوشنودی و رضایت مردم رفاه عمومی است. رضایت عمومی فقط با توسعه و ثروت به‌دست نمی‌آید بلکه با مهربانی و کرامت هم حاصل می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد شریعتمداری (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) در جشنواره خوشرویی مشهد گفت: اینکه مهربان باشیم در دلش کلی معنا خوابیده است. اینکه درد همه همنوعان را درد خودمان حس کنیم و به همین دلیل با چهره خندان و خوشرو، خدمتگزار آنها باشیم خیلی معنا دارد.

وی ادامه داد: این بدین معناست که یعنی خدمت سازنده حق مردم است که ما را خدمتگزاران خوش‌روی خودشان ببینند.

شریعتمداری با تاکید بر اینکه وظیفه ما خدمتگزاری مهربانانه به مردم است، گفت: امروز یکی از نیازهای اصلی جامعه پیوستن به این چالش ارزشمند مهربانی است. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بزرگترین نهاد اجتماعی در حاکمیت است و باید پیشتاز در این فرهنگ عظیم و اساسی باشد.

وی افزود: هدف اجرای سیاست‌های اجتماعی بالابردن سطح رفاه عمومی است و یکی از مهم‌ترین محورهای خوشنودی و رضایت مردم رفاه عمومی است. رضایت عمومی فقط با توسعه اقتصادی و ثروت به‌دست نمی‌آید بلکه با مهربانی و کرامت هم حاصل می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد: روزانه یک میلیون نفر به وزارت تعاون مراجعه می‌کنند و این بدین معناست که سالانه حدود ۳۶۵ میلیون نفر مراجعه‌کننده داریم. ما اگر ۳۶۵ میلیون لبخند به مراجعانمان بزنیم و حتی نیمی از کار آنها را انجام دهیم کشور را واقعا بالا برده‌ایم.

شریعتمداری در پایان با بیان اینکه رشد و تعالی معنوی-مادی در این فرهنگ خوشرویی نهفته است، اظهار داشت: همه را به مهربانی دعوت می‌کنم؛ مهربانی به یتیمان، نیازمندان، مریضان، معتادان و کودکان کار؛ به همه آنهایی که مهربانی نجاتشان می‌دهد.

محمد شریعتمداری-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جشنواره خوشرویی مشهد رفاه عمومی خدمت‌گزاری مهربانانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر