کد خبر: 711786 A

«یکسان‌سازی پاداش‌ها» اتفاق مثبتی‌ست که در هلدینگ خلیج فارس رخ داده است. کارکنان با رضایت از این اتفاق می‌گویند: امیدواریم مزد و سایر مزایای مزدی نیز یکسان‌سازی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، طرح یکسان‌سازی پرداخت سالانه ۱۳ پاداش تقویمی و مناسبتی به تمامی کارکنان رسمی، قراردادی، پیمانکاری و کارگری در ستاد، شرکت‌های اصلی و فرعی تابعه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس تصویب و نهایی شده است.

در این راستا توزیع کارت خرید متحدالشکلی در بین کارکنان ستاد و تمامی شرکت‌های اصلی و فرعی تابعه هلدینگ خلیج فارس آغاز شده و مبالغ پاداش‌ها در این کارت‌ها مطابق با برنامه و جدول زمان‌بندی تعیین شده شارژ می‌شود.

کارکنان پتروشیمی خلیج فارس می‌گویند: امیدواریم این اتفاق مثبت، آغازگر یکسان‌سازی در همه عرصه‌ها باشد و شاهد یکی شدن دستمزدها باشیم؛ جعفر ربیعی (مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس) نیز وعده داده است این رفع تبعیض صرفا در حوزه پرداخت پاداش‌های تقویمی به کارکنان نبوده و به زودی خبرهای جالبی در خصوص یکسان‌سازی حقوق، دستمزد و مزایا با تعریف فرمول و ساز و کار جدیدی در سطح هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس منتشر خواهد شد.

 

کارگران پتروشیمی خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر