کد خبر: 711562 A

مدیرعامل کارخانه تولیدی و صنعتی «ثانی الکتریک» نیشابور، اخبار منتشر شده در خصوص تعطیلی این واحد تولیدی و بیکاری بیش از ۳۵ کارگر آن را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ پس از انتشار اخباری مبنی بر تعطیلی کارخانجات تولیدی و صنعتی «ثانی الکتریک» واقع در نیشابور، «روح الله شریفی ثانی» مدیرعامل این شرکت در گفتگو با ایلنا این خبر را تکذیب کرد.

وی پیرامون خبر تعطیلی این واحد تولیدی گفت: این واحد تولیدی نه تنها تعطیل نیست بلکه در حال حاضر با تمام ظرفیت خود و در سه شیفت در حال فعالیت است.

مدیرعامل کارخانه ثانی الکتریک نیشابور با تاکید بر اینکه هیچ تعدیل نیرویی صورت نگرفته، افزود: در حال حاضر ۲۱ کارگر در این کارخانه مشغول کارند وحتی در آینده نزدیک قصد افزایش تعداد نیروی کار را داریم.

طبق اظهارات وی، شرکت ثانی الکتریک یکی از موفق‌ترین واحدهای تولیدی لوازم الکتریکی در شهرستان نیشابور به شمار می‌رود که از سال ۸۸ فعالیت تولیدی خود را آغاز کرده و تاکنون بدون هیچ وقفه و مشکلی به فعالیت خود ادامه داده است.

وی با بیان اینکه با تمام مشکلات اقتصادی پیش آمده برای این کارخانه، این شرکت تمام تلاش و توان خود را برای توسعه و گسترش تولیدات و حتی جذب بیشتر نیروی کار انجام داده است، افزود: انتشار اخبار کذب اینچنینی بدون شک از طرف رقبای این شرکت سازماندهی شده است.

او در بخش دیگری از سخنان خود درباره صادرات محصولات این کارخانه گفت: در حال حاضر بخشی از محصولات تولیدی این کارخانه به کشورهای همسایه ازجمله افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان و ... صادر می‌شود و در شرایط بحران اقتصادی فعلی برای کشور ارزآوری دارد.

به گفته آقای شریفی ثانی، هم‌اکنون همه محصولات این کارخانه با بهترین کیفیت و با رعایت تمامی استانداردها تولید می‌شود ‌و تاکنون رضایتمندی مشتری را به همراه داشته است.

این مقام مسئول‌ در ادامه تاکید کرد: خبرهایی دال بر تعطیلی کارخانه و بیکاری کارگران به هیچ وجه صحت ندارد بلکه در آذر ماه تعداد شش نفر بر نیروی کار کارخانه افزون شده است.

مدیرعامل شرکت ثانی الکتریک در خاتمه درباره انتشار این خبر از سوی ایلنا یادآور شد: میثاق و مرامنامه خبرگزاری همانند ایلنا ایجاد بهبود محیط کسب کار، اطلاع رسانی صحیح، تغییر در فضای اقتصادی کشور و بالا بردن سطح معیشت کارگران است. این درحالیست که این خبر نه تنها جنبه حمایتی از کارگر را ندارد که خود سبب بی‌اعتمادی عمومی در سرمایه‌گذاری صنعتی می‌شود.

کارگران خراسان رضوی کارگران نیشابور کارخانه ثانی الکتریک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر