کد خبر: 710502 A

در تماس با ایلنا مطرح شد؛

اعضای شورای هماهنگی اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق می‌گویند: وعده‌های سرخرمن و بوروکراسی‌های کشدار، کلاه‌زردها را خسته کرده است.

اعضای شورای هماهنگی اپراتورهای پست‌های فشار قوی سراسر کشور در تماس با خبرنگار ایلنا از بی‌سرانجامی وعده‌ها انتقاد کردند.

این نمایندگان کارگری گفتند: با وجود قریب به چهار سال تجمع‌های صنفی و پیگیری‌ها و جلسات مکرر که موجب به صدور مجوز تبدیل وضعیت اپراتورهای قرارداد کارمعین پست‌های فشار قوی برق به کارگر دایم شد، ولی باز کمافی‌سابق مسولان امر توانیر و بعضا وزارت نیرو از اجرایی شدن این مهم هر بار به یک بهانه واهی سر باز می‌زنند و مکرراً جلسات بی‌نتیجه‌ای با سازمان امور استخدامی و نمایندگان مجلس برگزار می‌کنند، که این روند برای اپراتورهای کارمعین پست‌های فشارقوی واقعا ناملموس بوده  و آن را کاری عبث می‌پندارند.

آنها افزودند: این همه جلسه با مسولان بالادستی، با وجود اینکه کلیه مجوزهای قانونی در اختیار وزارت نیرو و توانیر، قرار داده شده، جای بسی تامل است. کلاه زردها از وزیر محترم نیرو درخواست دارند که شخصا در این قضیه ورود کنند و این مشکل را حل نمایند.

آنها تاکید کردند: طاقت کلاه زردها طاق شده  و به زودی داد خود را به نهاد ریاست جمهوری برده تا جناب دکتر روحانی شخصا با تدبیر و امید، این مشکل را مرتفع کنند.

کارگران وزارت نیرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر