کد خبر: 710443 A

امامی‌فر در نشست هماهنگی وزارت کار:

مدیرمرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد در جلسه بررسی اقدامات و برنامه‌های سازمان‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت دهه فجر اظهار داشت: با توجه به شرایط حساس کنونی و با عنایت به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ضروری است که همه دستگاه‌های اجرایی راهکارهای غیرکلیشه‌ای و نوینی را برای گرامیداشت دهه فجر اتخاذ نمایند.

به گزارش ایلنا، سیدمحسن امامی فر تصریح کرد: برنامه‌هایی که در سالیان متمادی برای گرامیداشت دهه فجر اجرا شده هر چند در جای خود مناسب و ضروری بوده اما در سال‌های اخیر در برخی از موارد حالت کلیشه‌ای به خود گرفته و بعضا نمی‌تواند برای مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب جذاب باشد.

وی افزود: در شرایط کنونی که مردم با مشکلات معیشتی فراوانی روبرو هستند اجرای برنامه‌های پرهزینه و کم اثر برای گرامیداشت دهه مبارک فجر به هیچ عنوان مفید نخواهد بود.

مدیر مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد عنوان کرد: ضمن اینکه باید برای مردم اقدامات موثر انجام شده را بیان کنیم، یکی از راهکارهای دیگری که می‌توان ارائه داد این است که برای آنان کارهای انجام نشده و روی زمین مانده را نیز تشریح نماییم و عزم خود را برای اجرای آن نشان دهیم و با ارائه برنامه‌های عملی جهت تحقق آنها به مردم ثابت کنیم که به واقعیت‌ها و نقاط ضعف توجه کرده و درصدد اصلاح آنها می‌باشیم.

امامی فر اظهار داشت: مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد یکی از مهمترین رسالت‌های خود را انعکاس مشکلات و دغدغه‌های بازنشستگان فولاد به مسئولان ارشد می‌داند و براساس توصیه‌های مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور در سفرهای مستمر به استان‌های مختلف تلاش می‌نمایم تا صدای بازنشستگان را صریح و بدون پرده پوشی به گوش مقامات برسانم.

وی در پایان تصریح نمود: تحت هیچ شرایطی نباید از مردم فاصله بگیریم و باید همواره در مسیر اعتمادسازی میان مردم و حاکمیت گام برداریم.

صندوق بازنشستگی فولاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر