کد خبر: 708665 A

سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز:

طی بازدید سه روز قبل سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز از بیمارستان امام خمینی کرج؛ وی تاکید کرد که این بیمارستان باید با همت بلند استاندار البرز احیا شود. هم‌چنین به گفته نایب رییس شورای اسلامی کار این بیمارستان، به دستور استاندار و با هماهنگی شورای شهر و شهرداری کرج، ۴ ماه پایه حقوق کارکنان به حساب آنها واریز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قاسم طاهری (نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج) با اشاره به بازدید امیرحسین اسکندری (سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز) به همراه آقابراری (مدیر بیمارستان) از بخش‌های مختلف این مرکز درمانی، گفت: صبح پنج‌شنبه هفته گذشته، دکتر اسکندری با هیأت همراه خود به اتفاق مهندس آقابراری از کلیه بخش‌های بیمارستان بازدید کردند.

20

وی افزود: دکتر اسکندری در حین رویت از بخش‌های درمانی مختلف از جمله آی‌سی‌یو و سی‌سی‌یو، بخش قلب و آنژیوگرافی مجهز بودن این مرکز درمانی را مورد توجه قرار داد. وی همچنین از بخش  هتلینگ، بخش‌های داخلی و بخش جراحی که دارای اتاق وی‌آی‌پی بوده، بازدید نمود. گفتنی است در این اتاق وی‌آی‌پی، افرادی همچون نماینده ولی فقیه، ائمه جمعه پیشین، شهرداران و بسیاری از مسئولان رده بالای استانی، زمانی تحت درمان بوده‌اند.

طاهری ادامه داد: دکتر اسکندری در بازدیدشان از بخش دیالیز، با مشاهده وضعیت بیماران دیالیزی، بسیار متاثر شده و تاکید کرد که این مرکز را باید با همت بلند دکتر شهبازی (استاندار البرز) در کوتاهترین زمان احیاء کنیم.

22

نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی در پایان، گفت: لازم به گفتن است طی دستور هفته گذشته عزیزالله شهبازی (استاندار البرز)، چهار و نیم میلیارد تومان از طریق شورای شهر و شهرداری برای پرداخت ۴ ماه پایه حقوق کارکنان بیمارستان (به جز پزشکان) تامین و به حساب آنها واریز شد. 

بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج قاسم طاهری-نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی کرج امیرحسین اسکندری-سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز عزیزالله شهبازی-استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر