کد خبر: 707854 A

رییس اداره تشکل‌های کارگری و کارفرمایی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی از برگزاری مجمع عمومی انتخابات هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته تبریز وحومه خبر داد و گفت: این دوره از انتخابات برای اولین بار بصورت الکترونیکی برگزار شده است.

حسین ابراهیم نیا در گفتگو با  خبرنگار ایلنا، با اشاره به مزایای برگزاری الکترونیکی انتخابات گفت: تسریع در شمارش آراء و کنترل دقیق شرکت‌کنندگان از مزایای برگزاری انتخابات الکترونیکی بوده که باتوجه به تعداد زیاد اعضای کانون کارگران بازنشسته تبریز برای نخستین اجرای این فرآیند در ششمین دوره انتخابات هیأت مدیره این کانون با حضور آقای  فتحی (معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی) با نظارت کامل  اجرا درآمد.

وی با اشاره به اینکه کانون کارگران بازنشسته تبریز و حومه با دارا بودن ۲۰ هزار عضو یکی از تشکل‌های فعال در سطح استان به شمار می‌رود، گفت: در این مرحله از انتخابات سه هزار و ۳۷۵ نفرعضو دارای اعتبار شرکت کردند تا از بین ۴۱داوطلب ۱۱ عضو هیأت مدیره اصلی و ۵ علی البدل را برای این دوره از فعالیت این کانون  انتخاب کنند.

رییس اداره تشکلات کارگری و کارفرمایی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی با اشاره به ابطال برگزاری دوره قبلی انتخابات این کانون گفت: دوره قبلی انتخابات این کانون که ۲۵ مهرماه برگزار شده بود به دلیل عدم تأیید هیأت رییسه مجمع عمومی باطل و انتخابات جدید با حضور گسترده کارگران بازنشسته انجام پذیرفت.

وی با اشاره به نتایج این دوره از انتخابات گفت: براساس نتایج شمارش شده آقایان «جلیل بهاری غازانی»، «کریم صادق زاده تبریزی»، «نقی یاری کجاباد»، «احد جلالی کر»، «صمد اکرامی»، «بختیار لطفی»، «رسول روشن فر»، «علی ابراهیمی بختور»، «رضا رنجبر»، «محمدعلی قلی زاده» و «ناصر علیزاده» به عنوان اعضای اصلی  هیأت مدیره  این دوره از انتخابات کانون  کارگران بازنشسته تبریز و حومه انتخاب شدند.

به گفته ابراهیم نیا، بر این اساس از ترکیب دوره قبلی هیأت مدیره این کانون تنها یک نفر و آن هم به دلیل منع قانونی حضور بیش از سه نفر از کارگران بازنشسته یک واحد تولیدی در هیأت مدیره کانون است، تغییر یافت.

photo_2018-12-26_11-25-26

photo_2018-12-26_11-24-53-1

 

مجمع عمومی اعضای هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته تبریز وحومه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر